Galaxy Store PUBG Mobile 2.7 İndir – Güncelle (APK)

 Galaxy Store PUBG Mobile 2.7 İndir – Güncelle (APK)
Okunuyor Galaxy Store PUBG Mobile 2.7 İndir – Güncelle (APK)

Galaxy Store PUBG Mobile İndir (2.7) ile oyunun APK dosyalarını Samsung Glaxy cihazlarınızın Store uygulama mağazasından indirmek isteyenler için. Oyuna son gelen güncellemeleri doğrudan yapamayanlar ve oyunu Galaxy Store üzerinden cihazlarına indiren oyuncular PUBG Mobile oyunlarını 2.7 versiyonuna yükseltmek istediklerinde bunu nasıl yapacaklarını bulamayabiliyorlar.

Özellikle Samsung Galaxy cihaz sahipleri cihazın önerdiği uygulama mağazası olan “Samsung Glaxy” isimli uygulama mağazalarını kullanarak çeşitli oyunları yüklüyorlar. Her ne kadar sonrasında Google Play Store mağazasını kullanmak isteseniz de oyunu Samsung Galaxy üzerinden indirdiğinizde güncelleme işlemlerini de buradan yapmanız gerekmektedir. 2.7 sürümüne yükseltmek için aşağıda verdiğimiz yardımcı bağlantıları kullanarak doğrudan gidebilir ve en hızlı şekilde son sürüme ait APK dosyalarıyla güncelleme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Galaxy Store PUBG Mobile 2.7 APK İndir

Galaxy Store üzerinden PUBG Mobile oyununu 2.7 sürüme yükseltmek isteyenler için yardımcı bağlantılar verilmiştir. Oyunun son sürüm dosyalarını buradan anlatılan adımları uygulayarak hemen güncelleyebilirsiniz. PUBG Mobile severler son güncellemelerin ardından otomatik olarak 2.7 için güncellemenin yapılmadığından yana şikayetçiler. Özellikle Galaxy Store gibi platformlardan oyunu daha önce indirenler ve son güncellemenin nasıl yapılacağını bilmeyenler için “Galaxy Store PUBG Mobile 2.7 APK İndir” seçenekleri yardımcı görev görmektedir.

Galaxy Store PUBG Mobile 2.6 APK İndir
Galaxy Store PUBG Mobile 2.7 APK İndir

Samsung Galaxy cihaz sahipleri cihazları üzerinden hayatta kalma oyununa gelen son sürümü yükleyerek kaldıkları yerden oyunu oynamak istiyorlar. Lakin cihazınızın önerdiği Galaxy Store üzerinden nasıl PUBG Mobile oyununun 2.7 versiyonunu yükleyeceğinizi bilmiyorsanız, sizi doğrudan ilgili sayfaya yönlendireceğiz. Oradan APK İndir seçenekleri ile hem güncelleme yapabilir he mde oyunu yükleyebilirsiniz.

Galaxy Store PUBG Mobile 2.7 Son Sürüm Güncelle Nasıl Yapılır?

Eğer cihazınızda Galaxy Store yüklü değilse arama motoru üzerinden “Galaxy Store” yazarak doğrudan resmi sitesine girerek dosyalarını indirip ortalama 3 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Tıpkı diğer uygulama mağazaları gibi bu da bir uygulama mağazasıdır. Cihazınızın ana sayfasında belirecek olan Galaxy Store ikonuna tıklayarak uygulamayı açın ve arama bölümüne “PUBG Mobile” yazın.

Samsung Galaxy Store, Eylül 2009’da piyasaya sürülen Samsung Electronics tarafından üretilen cihazlar için kullanılan bir uygulama mağazasıdır. Hizmet, öncelikle Samsung Galaxy akıllı telefonlarına, Samsung Gear’a ve özellikli telefonlara (Samsung REX ve Duos gibi) gönderilir. Mağaza 125 ülkede satılmaktadır ve Android, Tizen, Windows Mobile ve Bada platformları için uygulamalar sunmaktadır. Bu mağazadaki uygulamalar, yıllar boyunca bir milyardan fazla akıllı telefona kurulmuş olan Samsung Push Service aracılığıyla kullanıcıya bildirilerek güncellenir. PUBG Mobile oyununu Galaxy Store de bulduğunuzda yükle veya güncelle diyerek 2.7 olan son sürümüne hemen yükseltebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL