e
sv

Gangalar Telegram Grubu

1578 Okunma — 05 Haziran 2021 19:01
Gangalar Telegram Grubu
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gangalar Telegram Grubu ile kanala girebilmenizi sağlayacak kısa yol link bağlantısını sizlerle paylaşıyoruz. Gerçek sayfaya katılarak Açıkögretim Yardımlaşmalarından yararlanabilir ve bilginizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Dünyanın en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulamalarının başında gelen Telegram uygulamasında kurulan gruplar oldukça popülerlik kazanmaya başladı. Özellikle bu uygulamayı rakibi WhatsApp ile ayıran en büyük özelliklerinden bir tanesi de kullanıcıların kurabildikleri kanallar oluyor. İnsanlar telefon rehberinde olmasa dahi Gangalar Telegram Grubu gibi kanallara dahip olarak yüz binlerce insanla tanışabiliyor ve aktif bir forum görevi görüyorlar.

Gangalar Telegram Grubu Linki

Gangalar Telegram Grubu için verilen bağlantı resmi adresi içermektedir. Herhangi bir fan veya sahte gruplara bağlantılar verilmez. Amacımız çok aranan grupları bulamayanlara kısa yol sunmak ve aynı zamanda bilmeyenler için de grupların tanıtımlarını yapmak.

Gangalar Telegram Grubu
Gangalar Telegram Grubu

Gangalar Açık ögretim Yardımlaşma Grubu tüm üniversite gençliğini kapsayan kendi içinde yardımlaşmaya dayalı bir gruptur. Grubumuz 2020 yılında kurulmuştur. Üniversite yönetimlerinin uygulamış olduğu yüksek harç ücretlerini protesto etmek maksadıyla kurulmuş ve anlık olarak telegram da toplam 150.000 kişi instagram da yaklaşık 14.000 kişi youtube da 6000 takipçisi olan ve gençler tarafından büyük bir heyecanla desteklenen bir grup olma özelliği göstermektedir. Gangalar Telegram Grubu aracılığıyla tüm bunlara ortak olabilir ve yakından inceleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra köy okullarına ücretsiz kitap kampanyaları sma hastası bebeklere yardım kampanyaları ve üniversite harcını ödeyememiş öğrencilerin harcını ödemeye yönelik kampanyası mevcuttur. Ayrıca yoksul insanların yaşamlarına dokunmak için kendi içinde organize olmuş büyük bir kitledir…Sokak hayvanlarına yönelik mama kampanyaları ilgi çekmektedir…Belki ülkemizde bir şeyi değiştiririz umuduyla hareket eden sosyal farkındalık yaratmaya çalışan bu yolda cesurca konuşan ve hiçbir siyasi iktidardan korkmayan gençleriz.

Grubumuzdaki herhangi bir kişiye özelden yazıp bunları yapıp yapmadığımızı sorabilirsiniz. Kendine güvenen ve ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ayrılmayan heyecanlı gençleriz. Belki çıktığımız bu yolda, İbrahim in atıldığı ateş misali yangını söndüremesek de safımızı belli etme gayesi içindeyiz….Dayatmalara boyun eğmeden fikri hür vicdanı hür, söylemek istediğini çekinmeden söyleyen ve sonucu ne olursa olsun kendi çizdiğimiz ilkelerden taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Gangalar Telegram Grubu