e
sv

Gano PUBG Mobile Facebook Hesabı

1123 Okunma — 26 Ağustos 2021 13:41
Gano PUBG Mobile Facebook Hesabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gano PUBG Mobile Facebook hesabının adresi ve yaptığı canlı yayınları izlemek isteyenler sosyal medya adreslerini araştırıyorlar. Avrupa 1.liği ile tanılan ünlü PUBG oyuncusunu yakından takip etmek için bu adresler yeterli olacaktır. Dünyanın en çok oynana popüler hayatta kalma oyunu ülkemizde olduğu gibi dünyada da milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. PRF Gano isimli bir PUBG Mobile oyuncusu avrupa 1.liğiyle tanınmakta ve açtığı yayın binlerce kişi tarafından izlenmekte. Son zamanlarda ülkemizde de fark edilen oyuncu bir hayli yüksek hacimle aranmaya başladı. Facebook üzerinden yaptığı yayınları izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

Gano PUBG Mobile Facebook

Gano PUBG Mobile oyununu oynarken açtığı Facebook yayınlarını her gün düzenli olarak yapmaktadır. Ünlü Twitch platformunda da bir zamanlar yayın yapan Gano daha sonra Facebook Live bünyesine katılarak yayınlarını buradan açmaya başladı. Resmi hesabında 100’binden fazla takipçisi bulunmasına rağmen günümüz popüler sosyal medya platformlarında aktif değildir. Ülkemizde ki bir çok popüler yayıncının da tanıdığı ve bildiği bir isim olan Gano artık yerli oyuncuların da adını ezberlediği bir isim haline geldi.

Gano PUBG Mobile Facebook
Gano PUBG Mobile Facebook

Eğer açtığı canlı yayınları izlemek istiyorsanız yukarıda paylaşılan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Hakkında yeterli kaynak olmadığından dolayı çok fazla bilgi veremiyoruz. Kendisiyle iletişime geçmek adına bir mail gönderdik. Eğer kabul ederse Gano PUBG Facebook sayfasında Türkiye’deki oyunculara ve hayranlarına özel içerikler de üretmesini istiyoruz. Detayları güncel olarak buradan paylaşmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda Gano Facebook hesabı üzerinden yaptığı PUBG Mobile yayınları her gün olmaktadır. Olabilecek ertelemeleri ve yapacağı çekilişlerle ilgili bilgileri de yine resmi hesabı üzerinden paylaşıyoruz. Türkçe bir içerik üretmediği için otomatik çeviri işlemini kullanabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Gano PUBG Mobile Facebook Hesabı