Garena Free Fire Hileleri [2020]

Garena Free Fire Hileleri [2020]

Garena Free Fire Hile arayan oyuncular için çok önemli tavsiyeleri içeriyor. 2020 yılında oyunda hile kullanmadan neden oynamanız gerektiğini öğreneceksiniz. Garena Free Fire Ölümsüzlük Hilesi gibi çeşitli bir çok illegal yöntem oyuncular tarafından aranıyor. Mobil platformdaki ilk hayatta kalma oyunlarından bir tanesi olan bu oyunda PUBG Mobile kadar olmasa da yine bir çok hile mevcut.

Garena Free Fire Hile 2020 başlığı altında güncel olan her şeyi bulacaksınız. Wallhack ve elmas gibi Garena Free Fire hilesi dahil olmak üzere 2020 yılındaki trendleri burada. Bu sitede tüm oyun sevenleri bilgilendirmek amacıyla daha önce bir çok konu yazılmıştı, yeni yıla yeni umutlarla giren oyuncuları yanlış hile bilgileri ile yanıltmamak adına konularımızı tazeliyoruz.

Garena Free Fire Hileleri [2020]
Garena Free Fire Hileleri [2020]

Oyunun mobil versiyonu çıktığından beri sürekli Android ve İOS cihazlarda en çok oynanan oyunlar arasından hiç düşmedi. Böyle bir oyunu ayakta tutan en önemli unsur kullanıcıların elmas ile oyun içi satın alımlar yaparak aldıkları kostümler ve aksesuarlar. Fakat oyuna para yatırmanın günümüz şartlarında bizleri oldukça maddi sıkıntılara sokabilecek olmasından dolayı çoğu oyuncu çözümü Garena Free Fire Elmas Hilesi 2020 gibi güncel hileler ile bulmaya çalışıyor. Fakat oyuncuların gözden kaçırdığı çok önemli bir tehlike var. İnternet’de gördüğünüz hilelerin çoğu yabancılar tarafından içerisi zararlı yazılımlar ile donatılmış şekilde paylaşılıyor.

Garena Free Fire Hile, kullanmak istediğimiz veya düşündüğümüzde bir anlık nefsimizin oyunuyla bizi pişman edecek bir çok şeye sebep olabilir. Battle Royale yani hayatta kalma oyunlarından zevk almamızın sebebi oyundaki rekabet ortamı, kullanacağınız hile ile birlikte hem oyunlardaki rekabet ortamını bitiriyor hemde kendi zevkinizi bitiriyorsunuz. Her ne kadar oyunlarda Din gibi manevi gerçekleri unutuyor olsak da Garena Free Fire Hilesi ile kul hakkı yediğiniz gerçeğini unutmayın.

Garena Free Fire Hile 2020

Garena Free Fire Hile 2020 kendisinden uzun uzun söz ettirerek açıklanacak gerçekleri içerisinde barındırıyor, fakat yinede sizleri sıkmamak adına en kısa ve öz haliyle anlatmaya çalışacağız. Garena Free Fire 2020 Hilesi Nasıl Yapılır? diye bir soru sorduysanız veya soranları duyduysanız hiç şaşırmayın çünkü bu soru çok soruluyor.

Garena Free Fire Hile 2020
Garena Free Fire Hile 2020

Günümüz oyunlarına baktığımız zaman böyle bir başarılı oyunda bu kadar fazla hile kullanan olması çok büyük oyuncu kayıplarını işaret ediyor. Popülerliği çok başarılı grafikleri veya hikayesi ile değil hayatta kalma temasını başarılı şekilde oyunculara aktarabildiği için her yaştan insana hitap ediyor ve kendisini uzun saatler boyunca oynatmayı başarıyor. Oyuncu sayısı çok olunca Hile kullanmak isteyenlerinde sayısı yüksek oluyor.

Oyunun adı Garena Free Fire diye sakın aldanmayın çünkü büyük bir kesim bu oyunu emülatör aracılığıyla Bilgisayar (PC) cihazlarından oynuyorlar. Çoğu oyuncu emülatör ile daha rahat bir şekilde oynadığı oyundaki üstünlüğü yetmezmiş gibi çeşitli programlar aracılığıyla daha rahat hile kullanabiliyorlar. Eğer bu oyunu oynuyorsanız kesinlikle Wall hack, Elmas Hilesi veya aim hilesi gibi çeşitleri duymuşsunuzdur, bunların hepsi bilgisayarlar üzerinden emülatörler sayesinde yapıyorlar.

Garena Free Fire Hile 2020
Garena Free Fire Hile 2020

Garena Free Fire Hile 2020 incelediğimiz zaman aralarında en masum kalan ve çoğu oyuncu ve sistemin hile olarak bile görmediği fare (mouse) makro hilesi diyebiliriz. Oyunlar bu tür mause makro hilesini yakalayamıyor ve ceza veremiyorlar. Bu oyunda bu bir hile olarak sayılmıyor sadece ekipmanınızı oyunun verdiği şartlara en uygun hale getirerek diğer tüm rakiplerinizden daha hızlı ve atik olabiliyorsunuz.

Makro Hilesi ile ilgili daha önce Garena Free Fire Hile 2020 adındaki konumuzda bunlardan bahsetmiştik. Yazımızı inceleyebilir ve anlattığımız yöntemleri deneyebilirsiniz.

Garena Free Fire Ölümsüzlük Hilesi

Garena Free Fire Ölümsüzlük Hilesi
Garena Free Fire Ölümsüzlük Hilesi

Garena Free Fire Ölümsüz Hilesi adı altında oyunculara sunulan APK dosyalarının içerisinde de zararlı yazılımlar bulunuyor. 2020 yılında hile kullanmadan oyunu legal olarak oynamanızı öneriyoruz. Bu yazımızda size Garena Free Fire Ölümsüz Hilesi paylaşmıyoruz. Sizin hile kullanmamanız için görebileceğiniz zararları anlatıyoruz.

Garena Free Fire Elmas Hilesi

Garena Free Fire Elmas Hilesi
Garena Free Fire Elmas Hilesi

Garena Free Fire Elmas Hilesi gibi çeşitli hilelerle oyun içerisinde para yapmaya çalışan da çok oyuncu bulunuyor. Yukarıda anlattığımız gibi bu tür illegal programlardan uzak durun. Garena Free Fire Elmas Hilesi adı altında paylaştıkları dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunuyor. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olur.

Garena Free Fire Wall Hack Hilesi

Garena Free Fire Wall Hack Hilesi 2020 bu senenin en çok ilgi göreceği ve oyuncuların en çok zarar göreceği bir hile konusu diyerek söze başlayalım. Hile kullananları cezalandırmak için sürekli sistemler geliştiriyorlar fakat hile kodlayan programcıların bu sistemleri sürekli aşacak bir başka hile yapmayı başarıyorlar.

Garena Free Fire Wall Hack Hilesi
Garena Free Fire Wall Hack Hilesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Garena Free Fire Wall Hack Hilesi 2020 yılının başlarında kullanan oyuncular seri olarak cezalandırıldıktan sonra yılın ortalarında yeni çıkacak hileleri göremeyecekler ve ceza veremeyecekler. Bu sistemi bilen çoğu profesyonel hile kullanıcısı bir süre bekleyip ban şovunun ardından hileleri uzun süre sıkıntısız kullanmaya başlayacaklar. Oyun yönetim ekibinin bunları göz önünde bulundurarak yeni yılda daha farklı önlemler alması gerekiyor.

Böyle başarılı bir yapımı koruyacak yazılımlar hile kullanan oyuncuları otomatik tespit etme konusunda başarısız olunca yine işe insan elinin bizzat değmesi gerekiyor. Yani wall hack kullanan oyuncuları tespit ederek ceza vermek için yetkililerin oyuncuları izleyip karar vermesi lazım. Fakat izleneceğini bilen oyuncular hile kullanırken sanki kullanmıyorlarmış gibi davranıyorlar. Hatta bazen sırf bu yüzden birinci olmadan kendilerini bilerek öldürtüyorlar. Şimdi hem hile kullanıyor hem birinci olmak istemiyor diye şaşırmayın çünkü bu bir hastalık gibi.

Garena Free Fire Wall Hack Hilesi ile ilgili bu yıl yeni konular hazırlamıştık, eğer onları okumadıysanız göz gezdirebilirsiniz. Yazımız ile ile ilgili fikir ve düşüncelerinizi aşağıda yorum olarak görmek istiyorum, bu bizi mutlu ediyor.

27
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. 2111739725 dedi ki:

    Daha yapmadim