Geforce Now Hata Veriyor (2023)

 Geforce Now Hata Veriyor (2023)
Okunuyor Geforce Now Hata Veriyor (2023)

Geforce Now Hata Veriyor (2023) yılındaki güncel bilgiye buradan ulaşabileceksiniz. Herkesin ilgisini çeken bu konuda yeni yılda rehber niteliği taşıması adına güncel tutulmaya özen gösterilecektir. Konuyla ilgili bu tür bilgilerin devamının gelmesi adına bize ücretsiz destek olmak için paylaşabilir ve yorum yapabilirsiniz. Aynı zamanda içerik hakkındaki bilgileri işe yarar bulduysanız içeriğimizi beğenebilirsiniz.

Geforce Now Hata Veriyor alanlar için bu sorunun neden kaynaklandığını ve nasıl çözülebileceğini açıkladık. 2023 yılında alınan bu hatayla ilgili güncel çözüm yöntemlerinin olmaması kullanıcıları oldukça zorluyordu. Bizde sizlere bu yıl aldığınız Geforce Now Hata Veriyor çözüme kavuşturabilmeniz için yollar aradık. Bilindiği gibi bu tür sorunlarla ilgili güncel çözümler bulunmamaktadır. Bu yüzden alınan hataların güncel çözümleri olmadığını fark ettiğimiz zaman biz araştırıyor ve sizlerle paylaşıyoruz. Eğer Geforce Now üzerinden farklı bir hata alırsanız bize bildirebilirsiniz. Sizler için çözümü araştırır, bulur ve paylaşırız.

Geforce Now Hata Veriyor (2023)

Geforce Now Hata Veriyor (2023) için çok fazla bilgi olmasına rağmen hakkında güncel ve doğru bilgilerin bulunmaması sebebiyle içeriğimizi oluşturduk. Amacımız sizlere hem bu konuda en doğru bilgileri sunabilmek, hem de işinize yarayacak olan bilgileri bir başlık altında toplayabilmek.

İşlem yapmaya çalışanlar bu sırada karşılaştıkları sorun yüzünden işlemlerini tamamlayamıyorlar. 2023 yılı sonuna kadar bu hatanın çözümü için hizmet vermeye devam edeceğiz. Geforce Now Hata Veriyor için verdiğimiz çözüm yöntemleri işinize yaramazsa bize bildirin. Sizler için güncel çözümler bulur ve paylaşırız. Ayrıca bir hatanın çözümünü uygulamadan önce ilk olarak hatanın sebebini anlamanız gerekiyor. Bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi aşağıda anlattık. Herkes de görülen hata aynı olsa dahi sebeplerindeki farklılıklar çözüm yöntemlerini de değiştirmektedir.

Geforce Now Oturumunuz Başlatılırken Sorun Çıktı Hatası (2022)
Geforce Now Hata Veriyor (2023)

Geforce Now Hata Veriyor Çözümü:

Geforce Now Hata Veriyor olarak aşağıda verilen her bir madde ayrı çözüm anlamına gelmektedir. Ayrıca bunları nasıl yapabileceğinizi ve uygulayabileceğinizi de anlattık. Yaptığımız araştırmalar da sorunun sebebinin sunuculardan ve bağlantı problemlerinden kaynaklandığını düşünüyoruz. Bu yöntemleri uygulayarak Geforce Now Hata Veriyor sorunundan kurtulabilirsiniz.

 • İnternet bağlantınızı kontrol edin,
 • Cihazınızı yeniden başlatın,
 • Sistemden çıkış yapın ve tekrar girin,

Geforce Now İnternet Gereksinimleri

Bilindiği gibi ülkemizde İnternet sağlayıcıların verdikleri hizmetlerden hiç kimse memnun değil. Söylenildiği gibi aynı hızda İnternete kavuşamadığımız gibi daha hızlı olabilmek içinde ekstradan yüksek fiyatlar ödememiz gerekiyor. Geforce Now İnternet Gereksinimleri ile kendi İnternetinizi karşılaştırarak öncelikle bundan yararlanıp yararlanamayacağınızı bir öğrenin. Çoğu oyun sever sistem gereksinimlerine bakarak bilgisayarının rahat kaldıracağını düşünüyor fakat sonrasında İnternet hızının yeterli hızlı olmamasından dolayı oyunlarda çok ağır kopukluklar yaşıyorlar.

Geforce Now İnternet Gereksinimleri
Geforce Now İnternet Gereksinimleri

Klasik bir GTA 5 Online oynarken harcayacağınız İnternetten daha fazlası gerekmektedir. Bilgisayarda oynarken İnternet hızının 5 birim olması gerekirken Geforce Now aracılığıyla oynarken 7, 8 birime kadar çıkabiliyor. Çünkü hem bu uzak sisteme bağlanmak hem de oradan oyunu anlık olarak size aktarılması fazla İnternet tüketimi ve hızı gerektiriyor. Geforce Now İnternet Gereksinimleri;

 • 60 FPS ve 720p Kalite için: 15Mbps 
 • 60 FPS ve 1080p Kalite için: 25Mbps
 • Kablolu Ethernet Bağlantısı veya 5GHz Kablosuz Yönlendirici

MacBook veya Dizüstü Bilgisayarlar üzerinden Geforce Now kullanacaksanız eğer cihazınızda Ethernet bağlantı noktası bulunmuyorsa bunun için Ethernet adaptörü kullanmanız gerekecektir.

Ethernet Bağlantı Noktası Olmayan MacBook ve Dizüstü Bilgisayarın Kullanabilecekleri Ethernet Adaptörleri:

 • USB Tip 2.0 / 3.0
  • Apple USB Ethernet Adaptörü
  • Kablo Önemlidir SuperSpeed ​​USB 3.0 – RJ45 Gigabit Ethernet Adaptörü
  • Gigabit Ethernet Adaptörlü (B2B128tt) Belkin USB 3.0 3 Bağlantı Noktalı Hub
 • USB Tip C
  • Belkin USB-C – Gigabit Ethernet Black
  • Belkin USB-C – Gigabit Ethernet Beyazı      
 • Thunderbolt
  • Apple Thunderbolt – Gigabit Ethernet Adaptörü
  • Kanex KTU20 Thunderbolt – Gigabit Ethernet Plus USB 3.0 Adaptörü


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın