e
sv

Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram Hesabı

1221 Okunma — 18 Mart 2021 14:50
Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram Hesabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram Hesabı için kullanıcı adı bilgilerini bulabileceksiniz. Yarışmacıyı yakından takip etmek istediğiniz için araştırdık. Günümüzde merak edilen isimleri araştırmak için İnstagram gibi sosyal medya hesapları araştırılıyor. Televizyonda yayınlanan Gelinim Mutfakta programında yarışan Ayten isimli yarışmacının performansı kendisine bir hayran kitlesi yaratmayı başardı. Hayran oldukları ve merak ettikleri isimleri insanlar sosyal medya hesapları üzerinden takip ederek daha çok bilgi almak istiyorlar. Bundan dolayı Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram Hesabı çok merak ediliyor.

Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram

Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram Hesabı üzerinden onu takip edebilirsiniz. Burada paylaşılan hesaplar sosyal medyanın gerektirdiği usul doğrultusunda paylaşılmaktadır. Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram adresinden küfür, hakaret veya benzeri suç unsuru olabilecek davranışlardan kaçının.

Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram
Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram

Sosyal medya olmasına rağmen işleyeceğiniz bir suç yüzünden yargılanabilirsiniz. Saygı çerçevesinin dışına çıkmadan takip edebilirsiniz. Değişen bilgileri yine buradan güncel olarak sizlere aktaracağız. Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram Hesabı konusuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram Analizi

Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram profili herkese açık şekilde ayarlanmıştır. Bu güne kadar toplam 276 gönderi paylaşmış ve 693 kişiyi takip ediyor. Bunlara karşılık olarak 13 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Gelinim Mutfakta Ayten kendi adı ve soyadını kullanmaktadır. Başka taklit ve fan hesaplarının da bulunduğunu fark ettik. İnstagram dan ulaşmak için @Ayten hesabına geçebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Nedir?

Gelinim Mutfakta, 12 Mart 2018 tarihinde yayımlanmaya başlayan, 4 gelinin 4 kayınvalidesiyle yarıştığı bir yemek yarışmasıdır. Yarışma hafta içi her gün Kanal D’de yayımlanmaktadır. 5 gün boyunca her gün farklı yemekler yapılır ve süreler verilir kayınvalidelerde gelinlerin yaptığı yemeklere puan verir. Günün en yüksek puanını alan gelin 1 çeyrek altın alır. Yarışmada haftanın final gününde haftanın en yüksek puanını alan geline 5 altın bilezik verilir. Haftanın en düşük puanını alan gelin ise kayınvalidesi ile yarışmadan elenir.

İnstagram Nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. 6 Eylül 2012’de Instagram ile Facebook arasındaki anlaşma, 300 milyon dolarlık nakit satın alma fiyatı ve 23 milyon hisse senedi ile resmen kapandı.

Facebook’a satılmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın Eylül 2017 itibarıyla 800 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. 20 Haziran 2018’de San Francisco’da düzenlenen etkinlikte Instagram’ın 1 milyar kullanıcı sayısına ulaştığı açıklandı ve yeni nesil televizyon IGTV tanıtıldı.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Gelinim Mutfakta Ayten İnstagram Hesabı