GetContact Etiket Kaldırma ve Silme Nasıl Yapılır?

 GetContact Etiket Kaldırma ve Silme Nasıl Yapılır?
Okunuyor GetContact Etiket Kaldırma ve Silme Nasıl Yapılır?

GetContact Etiket Kaldırma veya Silme işlemlerinin nasıl yapıldığını açıklıyoruz. Telefon numaranızı insanlar nasıl kaydetti, sevmediğiniz bir etiket varsa onu nasıl kaldırabileceğinizi buradan öğrenecek ve uygulayabileceksiniz. Telefon numaranız başka insanların rehberinde ne diye kayıtlı? merak ediyorsanız bu sorunuzu bu uygulama cevaplıyor. Fakat buraya üye olduğunuzda kabul ettiğiniz sözleşmeler sizin rehberinizde kayıtlı olan diğer kişilerin de kendini sizin rehberinizdeki ismiyle görmesini sağlayacaktır. Fakat kötü kaydettiğiniz bir isim varsa korkmanıza gerek yok. Çünkü kimi nasıl kaydettiyseniz, o kişi onu bu isimle kimin kaydettiğini öğrenemiyor. Tabi ki sizde sizi sevmediğiniz bir isimle kaydeden kişiyi öğrenemiyorsunuz. Telefon rehberleri kişiye özeldir, sizin telefon numaranızı başka birisi izininiz olmadan dahi rehberine kaydedebilir ve adınıza dilediği şeyi yazabilir. Sonrasında bu kişi GetContact kullanırsa sizi kaydettiği gibi bu uygulamada da görülmeye başlanırsınız. Eğer sevmediğiniz veya herhangi bir sebepten telefon numaranızda karşılık olarak görülen ismi kaldırmak veya silmek istiyorsanız aşağıyı dikkatli okuyun.

GetContact Etiket Kaldırma ve Silme (2021)

GetContact Etiket Kaldırma ve Silme işlemi için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında telefon numaranızın hangi isimlerle kaydedildiğini yine görebilecek ve hoşunuza gitmeyen isimleri silebileceksiniz. Bu uygulamada gördüğünüz isimler bu uygulamayı indiren ve rehberine sizi kaydetmiş insanlardan elde edilmektedir. Bu uygulamayı hiç indirmeyen birisinin telefon rehberinde kayıtlı olsanız dahi oradaki isminizi göremezsiniz.

GetContact Etiket Kaldırma ve Silme (2021)
GetContact Etiket Kaldırma ve Silme (2021)

Sizde aynı şekilde GetContact indirerek rehberinizdeki isimleri bu uygulamaya kaydetmiş oluyorsunuz. Eğer bilgilerinizin silinmesini istiyorsanız hesap silme işlemlerini de uygulayabilirsiniz. Fakat sadece amacınız telefon numaranızı kaydeden insanların sevmediğiniz etiket kaldırma işlemiyse aşağıdaki adımları uygulamak yeterli olacaktır.

  1. GetContact uygulamasına giriş yapın
  2. Profilinize gelin
  3. Etiket kısmında kaydedildiğiniz isimleri göreceksiniz, daha fazlası deyin,
  4. Sevmediğiniz etiketi yana doğru kaydırın,
  5. Silme işlemini yapın ve etiketi kaldırma sebebinizi yazın,
  6. Daha sonrasında onayladıktan sonra etiket silinecektir.

Yukarıdaki adımlar oldukça kolay ve basittir. Yakın bir zamanda bunun için bir video hazırlayacağız ve böylelikle sevmediğiniz etiketleri kaldırmak veya silmek istediğinizde bunu nasıl kolay yapabileceğinizi anlatacağız. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. GetContact Etiket Kaldırma ve Silme içeriğimizi güncel tutmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın