Getcontact Numaramı Nasıl Kaydetmişler? (2021)

 Getcontact Numaramı Nasıl Kaydetmişler? (2021)
Okunuyor Getcontact Numaramı Nasıl Kaydetmişler? (2021)

Getcontact Numaramı Nasıl Kaydetmişler? çok fazla sorulan sorular arasında yer almaya başladı. Android ve İOS cihazlarınızda sizi diğer insanların nasıl kaydettiğini Getcontact isimli uygulamayla öğrenebileceksiniz. 2021 yılına ait konuyla ilgili güncel bilgileri sizlere sunacağız. Bu uygulama uzun yıllardır devam eden ve kullanılan bir uygulamaydı. Fakat yakın zamanda aldığı büyük güncellemelerle adeta farklı bir hal almayı başardı. Sorunsuz ve daha kullanışlı hale gelen Getcontact üzerinden telefon numaranızı nasıl kaydetmişler? rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz.

Getcontact Numaramı Nasıl Kaydetmişler?

Getcontact uygulamasını indirerek sizin telefon numaranızı başka insanlar rehberine nasıl kaydettiklerini öğrenebilirsiniz. Telefonunuzun işletim sistemi Android veya İOS olması hiç fark etmez. Uygulama mağazası üzerinden Getcontact uygulamasını cihazınıza hemen yükleyebilirsiniz. Uygulamayı indirenler ve kullanmak isteyenler “Numaramı Nasıl Kaydetmişler?” sorusunu oldukça fazla soruyorlar. Bizde sizler için 2021 yılına özel olarak bu soruyu cevaplamak istedik. Eski ara yüzü ve sistemiyle olan tipine ait içerikler şuanda bulunmaktadır. Bu yüzden son sürümüyle ilgili bir içerik oluşturarak uygulamayı kullanacak olanların kafalarındaki soru işaretini gidermiş olacağız.

Getcontact Numaramı Nasıl Kaydetmişler?
Getcontact Numaramı Nasıl Kaydetmişler?

İlk olarak uygulamayı cihazlarınıza indirmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler uygulama hakkında bilgisi olmayanlar fakat bunu yapmak isteyenler için verilmiştir. Android ve İOS cihazlar uygulama mağazalarından indirebilirler. Ardından kurulum işlemine geçeceksiniz. Telefon numaranızı yazdıktan sonra sime bir kod gelecek, o kodu da uygulamada yazarak hesabınızı doğrulamanız gerekiyor. Karşınıza çıkan sözleşmeleri de onayladığınızda artık sizi kim nasıl kaydetmiş öğrenebileceksiniz.

Getcontact Numaramı Nasıl Kaydetmişler?, bunun için uygulamaya girdiğinizde aşağıda yer alan profil sekmesine tıklayın. Daha sonrasında #Etiket yazısı bulunacak. Oradan insanların sizleri telefonlarına nasıl kaydettiğini öğrenebilirsiniz. Orada yazılı isimler sizin numaranızın başka cihazlar da nasıl kayıtlı olduğu anlamına gelmektedir.

  • Uygulamayı yükleyin ve doğrulayın
  • Profilinize girin
  • #Etiket kısmında yazan isimler sizi kaydeden numaraların rehber kayıtlarıdır,
  • Daha fazlasına tıklayarak hepsini görün

Getcontact Numaranın Başkalarında Nasıl Kayıtlı Olduğunu Nereden Biliyor?

Getcontact numaramı nasıl kaydemişler? sorusunun cevabını merak ediyorsunuz fakat bu uygulama bu sorunun cevabını nasıl biliyor? çoğu kişi bunu bilemiyor. Uygulamayı kaydedenlerin rehberlerindeki kayıtlı numaralar ve isimlerini kullanıyorlar. Yani siz bu uygulamayı telefonunuza indirdiniz ve gerekli izinleri verdiniz. İşte bu uygulama sizin rehber bilginizden yararlanıyor. Mesela beni “Siber Star” olarak kaydetmiştiniz. Ben de bu uygulamayı indirdim ve kaydettim daha sonra ise insanlar beni nasıl kaydetmiş bakmak istedim. Siz bu uygulamayı indirdiğiniz için birisinin beni Siber Star olarak kaydettiğini öğrenmiş oluyorum. Bu uygulamayı indirmeyen birisinin sizi nasıl kaydettiğini bilemezsiniz.

Aynı zamanda uygulamayı siz indirerek rehberinizde kayıtlı olan diğer kişilerin de uygulamayı indirmesiyle sizin kaydettiğiniz isimleri kendisinde görecektir.

Getcontact Telefon Numaramı Kim Kaydetmiş?

Getcontact Telefon Numaramı Kim nasıl kaydetmiş? sorusunun cevabını açıklamıyor. Uygulamada yalnızca numaranızın hangi isimlerle kayıtlı olduğunu görebilirsiniz. Fakat kimin nasıl kaydettiğini hiç bir şekilde öğrenemezsiniz. Özel hayatın gizliliğine girdiği için bu bilgiler paylaşılamaz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın