Getir Kampanya Kodu 30 – 35 TL Bedava (2022)

 Getir Kampanya Kodu 30 – 35 TL Bedava (2022)
Okunuyor Getir Kampanya Kodu 30 – 35 TL Bedava (2022)

Getir Kampanya Kodu 30 – 35 TL Bedava için tüm yıl ayında ücretsiz paylaştığımız tüm kodlardan hemen yararlanabilirsiniz. Güncel olarak tüm işe yarar ve çalışan kodları sizlere sunmaya devam ediyor olacağız. Eğer konuyla ilgili sormak istediğiniz bir sorunuz olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Bu tür sizlerin her ay araştırdığı içerikler üretmeye özen gösteriyoruz. 2022 yılında takipçilerimizin bizden istedikleri Bedava konulu içeriklerimizi arttırmaya ve var olanları her ay güncellemeye özen veriyoruz. Bu sayede sizlerde işinize yarayacak olan bu tür bilgilere güncel şekilde erişebiliyorsunuz.

Getir Kampanya Kodu 30 – 35 TL Bedava arayanlar kullanıcılar için tüm yıl ayında verdiğiniz siparişlerin ücretsiz gelmesini sağlayabilirsiniz. Verilen Getir Yemek kodları sürekli güncellenmeye devam edilecektir. Getir Kampanya Kodu 30 – 35 TL Bedava ile 2022 yılında sipariş verdiğiniz ürünleri ücretsiz olarak evinize getirtebilirsiniz. Hiç bir İlk Getir Yemek siparişi ücreti ödemeden tamamen bedava olarak almanızı sağlayacak kodları güncel olarak buradan sizlere sunuyoruz. Aralık ayında paylaştığımız bu kodlar yıl sonuna kadar her ay yenilenmeye devam edilecektir. Aynı zamanda bu yazımıza her gün girerek yeni bedava Getir Kampanya Kodu 30 – 35 TL Bedava yararlanabilirsiniz.

Getir Kampanya Kodu 30 – 35 TL Bedava

Getir Kampanya Kodu 30 – 35 TL Bedava için 2022 yılı boyunca güncel şifreleri sizlerle paylaşacağız. Tek yapmanız gereken aşağıda verilen kodları denemek, müsait ve kullanılmamış kodları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni kodlar isteyen kullanıcılar yorum yazabilirler. Yorum yazan kullanıcıların mail adreslerine yeni kodlar geldikçe bilgi mesajları atılacak ve kodları daha hızlı bir şekilde kullanmaları sağlanacaktır.

Getir Yemek İlk Sipariş Kampanyası Kodu Nasıl Yapılır?
Getir Kampanya Kodu 30 – 35 TL Bedava

Getir Yemek Nedir?

Getir, 2015 yılında kurulan bir şirket. Mobil uygulaması aracılığıyla, restoran yemek teslimatları ve market ürünleri için teslimat hizmeti sunmakta. Şirket, Türkiye başta olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinde hizmet vermekte.

Şirket 9 Temmuz 2015 yılında Türk girişimci Nazım Salur tarafından kurulmuştur.

2019’un ikinci yarısında Getir, siparişlerini ikiye katlayarak o yılın Aralık ayında neredeyse 1,5 milyon siparişe ulaştı. Şirket 2019 yılında satışlardan 120 milyon dolar gelir elde etti.

Ocak 2021’de Getir, Londra’da hizmet vermeye başladı. Aynı yılın Mayıs ayında Amsterdam, Haziran ayında ise Berlin ve Paris’te hizmet vermeye başladı. Temmuz 2021’de şirket, İspanya ve İtalya’da hizmet veren hızlı market teslimatı uygulaması BLOK’un tamamını satın aldı. BLOK artık Getir adı ile devam edip, Lisbon’da da hizmet vermeye başlayacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın