Getir Uygulaması Açılmıyor? (2022)

 Getir Uygulaması Açılmıyor? (2022)
Okunuyor Getir Uygulaması Açılmıyor? (2022)

Getir Uygulaması Açılmıyor gibi problemlerle karşılaşanlar için 2022 yılı boyunca Son Dakika gelişmelerini buradan paylaşacağız. Neden açılmadığı ve açılırken karşılaşılan hata kodlarıyla ilgili tüm detaylar burada sizlerle olacak. Aynı zamanda uygulamayı açarken gördüğünüz bu hataların ardından Getir Neden Açılmıyor? sorusunu da güncel olarak cevaplamaya devam edeceğiz.

Getir Açılmıyor 2022 (Son Dakika); Getir’nin açılmamaya başlaması büyük oldu. Bu haberin son dakika olarak girilmesinin sebebleri arasında birçok insanın Getir ile baya öğünlerini hallediyor olmasından kaynaklanıyor. Bu size direk fast food olarak gözükmesin. Getir dahilinde ev yemeği bile söyleyebilirsiniz. Bu yüzden çok fazla kullanıcısı olan Getir’nin çökmesi büyük bir merak konusu oldu.

Getir Neden Açılmıyor? (2022)

Bu olayın geçici olduğuna bahse girerim. Bir internet sitesi’nin açılmamasının bir sürü sebebi vardır. Bu sebepler arasında sunucunun anlık trafiği kaldıramaması ki bu Getir gibi bir sitede olmaz. Bunun dışında siber saldırı veya birçok başka sebep bu durumu gerçekleştirebilir.

Getir Neden Açılmıyor? (2022)
Getir Neden Açılmıyor? (2022)

Getir Çöktü mü? (2022)

Getir çöktü mü? Sorusunu evet diye cevaplamak direk yoğun bir trafik veya siber saldırı olasılığını düşündürür. Ben bu soruya hayır demek isterim. Arkadaşlar büyük ihtimal ile anlık bakım yapılması gerekmiş olabilir. Site kodlarında bir satırın kayması temayı işlevsiz hale getirme ihtimaline sahiptir. Ek olarak sorun illa Getir olacak diye bir durum yok. Kendi internet bağlantınızı test edin. Spesifik bazı sitelere girebiliyor ve bazılarına giremiyorsanız DNS yarlarınızı değiştirin ve VPN kullanın.

Getir Sorunları (2022)

Getir sorunları başlığı altındaki bütün sorunlar genelde Getir değil de Getir ile iş ortağı olan lokantalardan kaynaklı olabilir. Bu sorunlar yemeğim neden gelmedi veya eksik sipariş gibi şeyler ise genelde lokanta kaynaklıdır. Getir sadece bir çeşit arayüzdür. Tüketiciler çeşit çeşit üretici bulsun diye kurulmuş bir platformdur.

Getir bu sayede belli bir pay alır. Aslında yemeğinizi direk o lokantadan telefon ile söylerseniz daha ucuza kapatma ihtimaliniz var. Bahsettiğim para en fazla 5 TL fark bu arada. Buna deyip değmeyeceği sizin kararınız ama toplu alış verişte etkisi olur. 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın