Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu Hatası

 Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu Hatası
Okunuyor Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu Hatası

Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu şeklinde alınan hata mesajındaki uyarının ne anlama geldiğini açıklıyoruz. Aynı zamanda bu uyarılardan nasıl kurtulabileceğinizle ilgili bilgileri de sizlerle paylaştık. Bilindiği gibi Getir uygulaması market gibi aranan tüm ürünleri bünyesinde barındırıyor ve çok hızlı bir şekilde getiriyor. Yüz binlerce müşteri Getir uygulaması üzerinden her gün sipariş veriyor. Her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da bazı hatalar zaman zaman görülmektedir, fakat bu sefer konu aldığımız sorunun sebebi daha bir farklı. Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu uyarısıyla ilgili ortaya atılan iddiaları araştırdık ve tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu

Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu uyarısı aslında şuanda fazla sipariş alındı beklemeniz gerektiğini anlatan bir uyarı. Fakat müşteriler siparişlerini verdikten sonra bu hatayı aldıklarını söyleyerek kampanyanın geçersiz sayılması için kurulan bir tuzak olduğunu düşünüyorlar. Getir üzerinden sipariş verilen bölgeye en yakın deposunu kullanarak ürünleri oradan temin ediyor ve size gönderiyor. Kampanyanın geçersiz sayılması için “Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu” gibi bir hatayla karşılaşmanız saçma olur.

Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu
Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu

Hatanın sebebi sipariş verdiğiniz bölgede ürünleri temin edecek deponun yeterli ürünü olmaması veya o depodan ürünleri size getirecek olan kurye araçlarının hali hazırda sahada olmasından kaynaklanmaktadır. Bir süre bekledikten sonra tekrar sipariş verdiğinizde bu hatayla karşılaşmayacaksınız. Tek yapmanız gereken hatayı aldıktan sonra bir süre beklemek ve daha sonra tekrar siparişinizi oluşturmak.

Arka arkaya bu hatanın tekrarlaması bölgenizde sizin gibi binlerce kişinin daha aynı anda sipariş oluşturmasından kaynaklanabilir. Yani siz sipariş verirken sizinle birlikte binlerce müşteri daha veriyor. Sizin onlardan sonra verdiğiniz sipariş doğal olarak yoğunluğa takılıyor.

Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu Uyarısının Sebebi

Getir Yoğunluk Sebebiyle Sıra Doldu Uyarısıyla karşılaştığınız zaman tek yapmanız gereken bir süre bekledikten sonra tekrar siparişinizi oluşturmak olacaktır. Bilindiği gibi yakın marketlerden değil uygulamada sattığı ürünleri kendi depolarından temin ediyorlar. Bu sebeple sizin konumunuza en yakın depoda bulunan ürünler ve kurye gibi etkenler bu hatayla karşılaşmanıza sebep olmaktadır.

Getir Nedir?

Getir ihtiyaç duyulan ürünleri 10 dakika içerisinde getirmeyi amaçlayan uygulama üzerinden çalışan çevrimiçi market uygulamasıdır. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye çapında 21 ilde yer alan seçili bölgelerde 100’den fazla depo ile kullanıcılara hizmet vermektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın