Girilen İban Numarası Doğrulanamamıştır Hatası

 Girilen İban Numarası Doğrulanamamıştır Hatası
Okunuyor Girilen İban Numarası Doğrulanamamıştır Hatası

Girilen İban Numarası Doğrulanamamıştır. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz hatası alanlar için 2021 yılında işe yarar çözümleri anlatmaktayız. E Devlet üzerinden hibe desteği başvurularında görülen bu hatanın türlerini de araştırdık. E-Devlet Hibe Desteği İban Numarası Yanlış Hatası alanlar için hazırladığımız içeriğimizi de okuyabilirsiniz. Orada da sizlere Girilen İban Numarası Doğrulanamamıştır problemleriyle karşılaşan kullanıcının sıkıntılarını ve bunu nasıl çözebileceklerini anlatmıştık.

Girilen İban Numarası Doğrulanamamıştır. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz

E Devlet üzerinden gerçekleştirilen Hibe başvurusu sırasında Girilen İban Numarası Doğrulanamamıştır. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz şeklinde görülen hata binlerce insanın karşılaştığı bir problem haline geldi. Çeşitli şikayet sitelerine konuyla ilgili yüzlerce şikayet mesajları geldiğini gördük. Aynı zamanda bu tür problemlerin çözümlerini araştırıp bulduğumuzu bilenler bizden de yardım istediler.

E-Devlet Hibe Desteği İban Numarası Yanlış Hatası
E-Devlet Hibe Desteği İban Numarası Yanlış Hatası

Başvuru yaparken kullandığınız ibana ait bankanızın adına hazırlanmış “İban Doğrulama” sayfalarını bulun. Anladığımız kadarıyla bazı ibanlar doğrulanmadığı sürece İnternet ortamına uygun hale getirilemiyor. Konuyla ilgili bankanızla da iletişime geçebilirsiniz. Anı zamanda Girilen İban Numarası Doğrulanamamıştır. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz sorununda da bize aslında çözümü anlatıyor. E Devlet üzerinden Hibe başvurusunu biraz bekledikten sonra tekrar yapınız, hata bu sayede de düzelebilir.


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for İbrahim İbrahim dedi ki:

    Girilen iban tanımlanmamıştır hatası çözümü,
    E-devlet girin arama kısmına Şahıs ödemeleri banka hesabı tanımlama yapın işlem bu kadar Allaha emanet.

Bir Yorum Yapın