Girl Genius Oyunu Oyna

 Girl Genius Oyunu Oyna
Okunuyor Girl Genius Oyunu Oyna

Girl Genius Oyunu Oyna ile uygulama mağazasındaki popüler oyunu indirmeden oynayabilirsiniz. Android, İOS veya Bilgisayar (PC) üzerinden hemen oyna. Lion Studios tarafından geliştirilen günümüzün popüler Bulmaca oyununa ilgi çok yüksek. Mobil oyun olarak cihazlarına yüklemeden Girl Genius Oynamak isteyenler için tarayıcı üzerinden nasıl oynayabileceklerini anlattık. Oyunla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Girl Genius Oyna

Girl Genius Oyna, oyunu tamamen tarayıcı üzerinden aktif bir şekilde oynamanızı sağlayacak anahtar kelimedir. Oyunda canlandırdığınız kadın karakter ile hikayeler arasında sürükleneceksiniz. Günümüzün popüler bulmaca oyununu dünya genelinde 10 milyondan fazla insan cihazlarına yüklemiş durumda.

Girl Genius Oyna
Girl Genius Oyna

Google Play Store gibi uygulama mağazalarında sorun yaşayanlar Girl Genius Oyna ile de oyunu deneyebilirler. Dilerseniz resmi İnternet siteleri aracılığıyla da APK dosyalarını yükleyerek telefonlarınızda da oynayabilirsiniz. Bu seçenek oyunu Bilgisayar (PC) veya tarayıcı üzerinden oynamak isteyenler için geçerlidir.

Girl Genius Oyunu

Girl Genius ile Sen bir kadın casusun en iyisi misin? İpuçlarını bulup tüm bulmacaları çözmekte iyi misin? Eğer öyleyse, size mükemmel şekilde uyan oyunu alırsınız!

Nihai görevi bitirmek için bu zeka testlerini sadece en zeki olanlar çözebilir! Her seviye size IQ’nuzu ve çözmek için zekanızı kullanmanız gereken bir senaryo sunacaktır.

Bu bağımlılık yaratan ve eğlenceli oyunla, daha sonra ne olacağını bulmaya çalışırken içinde hiç durmadan eğleneceksiniz. Komik meydan okumayı doğru bir şekilde çözün ve imkansız görevi bitirmeye devam edin.

Girl Genius Oyunu Özellikleri:

1. Kanmayın!
Her seviyede beklenmedik tuzaklar vardır – iyi düşünün, ilerlemek için doğru cevapları verin. Yanlış cevaplar sizi yakalar. Dikkat!

2. Oynamak için çok fazla seviye
Her seviye benzersizdir. Kötü adamlar tarafından yakalanmadan önce çözmeniz gereken pek çok farklı zorluk var.

3. Herkes için eğlenceli bir zaman!
Girl Genius’u herkes oynayabilir. Kafanız karışırsa – arkadaşlarınızdan ve ailenizden yardım isteyin! Bu karmaşık bulmacaları çözmek için ne gerekiyorsa yapmaktan utanılacak bir şey yok.

4. Basit ve Bağımlılık Yapan Oyun
Başladıktan sonra gelecek bulmacaları çözmeye devam etmek isteyeceksiniz. Bu, oradaki en iyi bilinmez!


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın