Glory PUBG Hilesi Rehberi

Glory PUBG Hilesi Rehberi

Glory PUBG Hilesi ile oyunda bir birinden farklı hile çeşitlerini bir araya getirerek her duruma göre daha önce görmediğiniz özellikleri keşfedin. PUBG Mobile veya gerçek sürümünde Glory hilesini kullanan oyuncuların sistem tarafından fark edilmesi bir hayli zorken şikayet etme sisteminde inceleme sonrasında yakalanıp ceza yiyebiliyorlar.

Yabancıların sıklıkla kullandığı Glory adını taşıyan bu hile programı ile silah sekmemesi, duvarlardan rakipleri görme, uçma ve para hilesi gibi bir çok farklı şeyi barındırabiliyor.

Tabi’ki böyle hileleri önermiyor ve tavsiye etmiyoruz. Çünkü hiç bir şey karşılıksız yapılmazken bu tür hileleri piyasaya yayanlar içlerine zararlı yazılımlar yerleştirerek kullanıcıların kişisel bilgilerini çalmayı hedefliyor.

Bu tür hileleri indirdiğiniz zaman muhakkak bir kaç taramadan geçirip kendinizce emin olmanızı öneriyoruz. Aynı zamanda hesaplarınız bir süre sonra ban yeme riski artacaktır. PUBG Glory Hilesi 2019 yılının son çeyreğinde özellikle Asya bölgesinde sıklıkla kullanılan bir hile çeşidi.

Bu hileyi kullananlar veya kullanmayanlar aşağıdan yorum yazarak fikir ve görüşlerini diğer oyuncularla paylaşabilirler. Aynı zamanda yorum yapanlar arasında çekilecek çekiliş ile bir çok kişi UÇ kazanacak.

Glory PUBG Hilesi oyunun Mobile sürümünde görebileceğiniz gibi aynı zamanda Bilgisayar sürümünde oynarken’de rastlayabileceğiniz türde bir hiledir.

PUBG Mobile Glory Hilesi

PUBG Mobile Glory Hilesi 2019 yılında güncel olarak çalışan ve en çok kullanılan hile çeşidi olmakla beraber neredeyse tüm özellikleri kendisinde barındırıyor. Hile kullanmak her ne kadar diğer oyuncuların haklarını gasp etmek ile eş değer görülse’de bunu tercih eden oyuncular oldukça fazla.

Daha önce PUBG Mobile Hileleri konumuzda oyunda kullanılan tüm hileleri sizlere anlatmıştık fakat bu tür programlar son zamanlarda bütün çeşitleri kendilerinde barındırdığı için ilgi oldukça yüksek.

5
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.