Gönüllü ders com (Giriş) Cevap Anahtarı – 2023

Gönüllü ders com (Giriş) Cevap Anahtarı – 2023

Merhaba öğrenciler, Gönüllü ders com adresi aracılığıyla eğitim ve öğretim hayatında aksaklık yaşayan öğrenciler için hazırlanan bu İnternet sitesinde ücretsiz eğitim yardımı görebileceksiniz. Yüzlerce gönüllü öğretmen sayesinde derslerde geri kalanlar ve depremden etkilenerek okula gidemeyen öğrenciler başlatılan bu gönüllü projeden yararlanabilirler. Tek yapılması gereken sisteme başvuruda bulunarak öğretmenlerle iletişime geçmeniz. Sonrasında sizler için eğitim verilmeye başlanacak. Tamamen ücretsiz olarak hazırlanan bu eğitimler gönüllü ders .com adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. Bizlere sorduğunuz siteye nasıl girebilirim veya ne işe yarar gibi tüm merak edilen sorularınızı cevaplıyoruz. Aynı zamanda bilmeyen öğrenciler için de bu adresten ne gibi fayda bulabileceklerini açıklıyoruz. Zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde en aksatılmayacak olan eğitim ne yazık ki depremin büyük etkisinden dolayı bir süre aksayacak gibi gözüküyor. Öğrencilerimizin hayattan ve eğitiminden geri kalmaması adına başlatılan bu programa İnternet sitesi aracılığıyla yararlanabileceksiniz.

Gönüllü ders com – Nedir?

Gönüllü ders .com ile öğrencilerimiz, gönüllü öğretmenler aracılığıyla aksayan eğitim ve öğretim hayatına devam edebilecek. Tabi ki burada göreceğiniz dersler resmi MEB derslerinden sayılmayacak. Sadece tekrar yapmanız, işleyemediğiniz konuları işlemeniz ve sınavlara hazırlanmanız için yardımcı olacak bir platformdur. Tıpkı dershaneye gidermiş gibi alacağınız bu eğitimler hem sınavlarda hem de yarınki günlerde hayatınız için önem arz edecektir.

Gönüllü ders com (Giriş) Cevap Anahtarı - 2023
Gönüllü ders com (Giriş) Cevap Anahtarı – 2023

İnternet sitesinde kendilerini şu şekilde ifa etmişler.

Merhabalar, bu platform yaşanan afetten etkilenen ve LGS’ye hazırlanmakta olan yedi ve sekizinci sınıf öğrencilerine gönüllü öğretmenlerce online eğitim desteği sunmak adına kurulmuştur. Bu faaliyet çerçevesinde öğrencilerimizden hiçbir maddi karşılık beklenmemektedir.

Eğitim öğretim sürecimiz Mart ayının ilk haftası başlayacaktır. Şubat ayı sonuna dek başvuruları alıp sonrasında program hazırlamak üzere öğretmen gönüllülerimiz ve öğrencilerimizle irtibata geçeceğiz.

Şuanda 500’den fazla gönüllü öğretmenin katıldığı programa henüz 300+ öğrenci başvuruda bulundu. Tüm öğrencilere bu durumu duyurmak ve bu fırsattan yararlanmalarını sağlamak adına paylaşımlar da bulunmak oldukça önemli. İnternet sitesinde yer alan formu doldurun ve gönderin. Herkese iyi günler diliyor, öğrencilerimize de başarılar diliyoruz.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.