goo.gl eie4fh PUBG Mobile Nedir?

 goo.gl eie4fh PUBG Mobile Nedir?
Okunuyor goo.gl eie4fh PUBG Mobile Nedir?

https //goo.gl/eie4fh PUBG Mobile olarak oyuncuların aradığı bağlantıyı inceledik. İnceleme sonucunda bulduğumuz şaşırtıcı önemli bilgileri sizlere aktarıyoruz. Dünyada üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan unutulmaz hayatta kalma oyunlarının başında geliyor. Çoğu kullanıcı yapacakları dolandırıcılık malzemelerini bazı url kısaltma sitelerini alet ediyorlar. Bazıları’da gerçekten yapacakları çekiliş tarzındaki önemli etkinlikleri için link kısaltma servislerini kullanıyor.

Ünlü arama motoru Google bir çok konuda araç üreten başarılı bir kuruluş. Eskiden resmi olarak link kısaltma servisini kendileri’de sağlıyorlardı. Fakat bir süre sonra bundan vazgeçtiler. goo.gl/eie4fh olarak aranan PUBG bağlantısı’da bu eski yapının bir parçası. Fakat artık kullanılmadığı için ulaşmak imkansıza kaçıyor.

https //goo.gl/eie4fh PUBG Mobile
https //goo.gl/eie4fh PUBG Mobile

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Kıyafet Alma Hilesi 2020

Yukarıda verdiğimiz bağlantıda aslını inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Kapanan servisin hizmet sağlamaması bir yana bağlantının eski olması’da dikkatleri çekiyor. https //goo.gl/eie4fh PUBG hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,422 okunma
okunma2363
0 yorum