Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum Aç (2022)

 Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum Aç (2022)
Okunuyor Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum Aç (2022)

Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum Aç ile 2022 yılında erişmek istediğiniz içeriğe sizleri doğrudan yönlendireceğiz. Dünyanın en büyük arama motorunun özelliği hakkındaki detaylara erişeceksiniz. Son zamanlarda ülkemizde ünlü ve popüler arama motorunun geliştirdiği bu tür özellikler oldukça dikkat çekmeye başladı. Google Gravity ile hem eğlenip hem de kendimi şanslı hissediyorum seçeneği ile arama yapmak istediğiniz terimleri tekrar aratma yapabilirsiniz. Bu konuda bilmeniz gereken her bilgiyi sizlere sunmaya çalıştık. Aynı zamanda konuyla ilgili merak edilen diğer soruların da cevaplarına buradan cevaplar bulabileceksiniz.

Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum Aç

Google Gravity sayesinde arama motorunda etkileşime girerek eğlenceli ve ilginç bir çok deneyimi yakalama fırsatınız bulunmatadır. Klasikleşen geçişler ve animasyonlar haricinde bazı özel zamanlarda ve günlerde Google Gravity adı altında klasik arama motorunda farklılıklar yapılabilmektedir. Kendimi şanslı hissediyorum seçeneği ise uygulamanın ilk günlerinden beri yer alan bir özellik. Bu özellik aslında arama motorunda bir araştırma yaptığınızda ve karşınıza o araştırma yaptığınız bir konu hakkında içerik çıkmadığında karşılaştığınızdır.

Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum Aç
Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum Aç

Son gelen güncellemelerin ardından Google kullanıcılarının karşısına yaptıkları aramalarla ilişkili olabilecek farklı sonuçları da çıkarmaktadır. Fakat yine de çıkan sonuçlardan memnun değilseniz ve yaptığınız arama ile ilgili herhangi bir kaynak karşınıza çıkmadıysa “Kendimi Şanslı Hissediyorum” seçeneğini tıklayarak yaptığınız aramayı tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Google Gravity ise kendimi şanslı hissediyorum özelliğinin daha farklı animasyonlu olmasını sağlayan bir tarzını barındırıyor. Yukarıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak 2022 yılında farklı ve ilginç animasyonlara sahip bu özelliği açma şansı yakalayacaksınız. Konuyla ilgili cevaplanmamış ve hala aklınızı kurcalayan sorularınız varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Google Gravity Nedir?

Google’daki yerçekimi hilesi, google’ın yapabileceği birçok numaradan biridir. Bu, Google’daki ana sayfanın kontrolünü ele alan bir web uygulamasıdır. Bu uygulama, arama çubuğu, diğer seçenekler, düğmeler, diller vb. içeriklerin ekrandan düştüğünü görmenizi sağlayacaktır. Kısacası, Google’da gördüğünüz her şey yerçekimi nedeniyle düşüyormuş gibi görünecektir.

Bu programlar, google’ı ziyaret eden kişilerin biraz eğlenmesi için oluşturulmuştur. Google, izleyicilerinin internet üzerinden kritik veriler, bilimsel metinler, konumlar vb. bulma gibi sayısız entelektüel etkinliği gerçekleştirmesine izin verir. Bu nedenle, Google kadar genç bir şirket için hedef kitlesinin eğlenmesine ve Google ile etkileşime girmesine izin vermek yalnızca adildir. Bu uygulamalar, ne olduğunu veya arayüzün hasar görüp görmediğini anlamaya çalışırken sizi meşgul eder.

Bu web programları hiçbir şekilde telefonunuza zarar vermez. Google bunları onayladığı için kullanımları güvenlidir. Birçok çocuk bu tür şeyleri ilk öğrenenlerdir. Daha sonra ebeveynleri veya kardeşleri üzerinde bir şaka olarak kullanırlar.

Google Kendimi Şanslı Hissediyorum Nedir?;

Google’ın masaüstü sürümünde görünür . Adres çubuğuna ters eğik çizgi yazıp klavyenizdeki Tab tuşuna basarak da erişebilirsiniz . Arama ifadenizi yazın ve ne olduğunu görün!


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın