Google Hileleri ile Gizemli Bir Yolculuk

Google Hileleri ile Gizemli Bir Yolculuk

Google Hileleri ile gizemli bir yolculuğa çıkmaya hazır olun, arama motoruna yazacağınız sihirli kelimelerle bam başka bir dünyanın kapısı aralanıyor.

Dünyanın en çok tercih edilen arama motorlarının başında gelen Google, sırlarla dolu olduğunu hep kanıtlıyor. Ünlü arama motoruna yazıp arattığınız kelimelerin önemi’de çok yüksek. Sizler için bulduğumuz bazı kelimeler sihirli bazıları’da oyunlu olacak.

Google Hileleri Telefon ile’de yapabileceksiniz, Google arama motoruna ait tarayıcı ile aşağıda size verdiğimiz kelimeleri veya linkleri kullanarak tüm bunlara şahit olun. Google Hileleri arasında en popülerlerinden bir tanesi thanos bununla ilgili özel bir video çekerek sizlere daha iyi anlatmaya çalışacağız.

Google Hileleri

Google Hileleri

Google Hileleri ile ilgili bulabildiğimiz tüm ilginç olayların hepsini size özel bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Arama hileleri olarak’da bilinen bu özel şifreleri arama motoruna yazıp arattığınız zamanlarda işe yarıyor. Aşağıda yapabileceğiniz tüm hilelere yer verdik.

Google Hileleri ile ilgili burada olmayan eksik bildiğiniz farklı bir şey varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda bu sihirli yolculuk hakkındaki fikirlerinizi’de yorum olarak yazmanızı rica ediyoruz. Birlikte yolcuk hakkında biraz konuşalım, sıkıcı olmayın.

Google Hileleri: Thanos

Google Hileleri dediğimiz zaman hemen hemen herkesin bildiği veya duyduğu Thanos geliyor. Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı filminde bir kesimin sevdiği bir kesiminde nefret duyduğu ünlü Thanos’dan bahsediyoruz.

1- İlk olarak Arama motoruna “Thanos” yazıp aratın.

Google Hileleri: Thanos 1. Adım

2- Wiki’nin özel bilgi alanında ünlü thanos eldivenini göreceksiniz.

Google Hileleri: Thanos 2. Adım

3- Thanos yazısının yanındaki eldivene tıklayın

Google Hileleri: Thanos 3. Adım

4- Sihir bitmedi, şimdi o eldivene tekrar tıklayın

Google Hileleri: Thanos 4. Adım

Daha fazla detay Video’da

https://www.youtube.com/watch?v=7iYqMTufPs4&t=2s
Google Hileleri: Thanos

Google Thanos Hilesi ile ilgili daha detaylı anlatım için bir video hazırladık, dilerseniz onu izleyebilirsiniz. Hilelerin devamı her hafta güncel olarak eklenmeye devam edecek, takipte kalın.

52
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.