Google Maps 3D Haritalar

 Google Maps 3D Haritalar
Okunuyor Google Maps 3D Haritalar

Google Maps 3D Haritalar ile 3 boyutlu şekilde özelliği kullanarak çok daha ayrıntılı bir şekilde gideceğiniz yerleri öğrenebilir ve gitmeden gezebilirsiniz. Google Maps 3D özelliği haritalar uygulamasında 2d ve kuş bakışı olarak görülen yerleri yakından üç boyutlu olarak görmenizi sağlıyor.

Gideceğiniz bir yeri bilmiyorsanız öncesinde 3 boyutlu olarak çevresinde gezebilir ve oraya yaklaştığınız zaman gideceğiniz yeri daha kolay bulabilirsiniz. Veya belkide gitmesi çok zor olan yerleri evinizde otururken Google 3D Haritalar ile giderek gezebilirsiniz.

Son dönemde Korona virüsü nedeniyle evlerde olan insanların sosyal medya hesaplarında bu uygulama özelliği ile ilgili gönderiler paylaşılmaya başlandı. Google Maps 3D ile çöl veya hiç bilinmeyen farklı yerlere giderek takipçileri ile paylaşıyorlar.

Google Maps 3D

Google Maps 3D özelliğinin kullanabilmeniz için tarayıcınızda veya mobil uygulamanızda haritalar uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor. Uygulama içerisinde bu özelliği rahatlıkla bulunamadığı için aşağıda kısa yol butonu bırakıyoruz.

Google Maps 3D
Google Maps 3D

Yukarıdaki bağlantı sizi Google Maps 3D özelliğine gönderecek. Karşınıza çıkan dünyada dilediğiniz yere yakınlaşarak 3 boyutlu şekilde her yeri gezebilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın