Google Meet Grid View İndir (Nedir?)

 Google Meet Grid View İndir (Nedir?)
Okunuyor Google Meet Grid View İndir (Nedir?)

Google Meet Grid View kullanmak isteyenler ve cihazlarına indir ile yüklemek isteyenler için ilk yerli rehber içeriği hazırlıyoruz. Bilmeyenler için Nedir? sorusunu’da cevapladık. Google yalnızca dünyanın en büyük arama motoru değil, aynı zamanda sunduğu servisler ile tüm telefon kullanıcılarının her alanda hayatlarını kolaylaştırmalarını sağlayan çok büyük bir dev.

Bilgisayar veya telefonlarınız’da bulunan Chrome gibi tarayıcılar üzerine kuracağınız Google Meet Grid View isimli eklenti ile canlı ve online toplantılar veya konferanslar yapabileceksiniz. Tek yapmanız gereken bu eklentiyi indir ile tarayıcınıza kurmak olacak. Kullanımı ve arayüzü oldukça sade bir servis.

Google Meet Grid View

Google Meet Grid View ile ilgili indir bağlantılarını ve nedir? gibi soruları cevaplayacağız fakat bu servis hakkında sormak istediğiniz her soruyu’da sorabilirsiniz. Korona virüsü yüzünden hayatın durma noktasına geldiği bu günlerde bu tarz gelişmelerin önemini daha çok anlamış oluyoruz.

Google Meet Grid View
Google Meet Grid View

Google Meet Grid View, cihazınıza kuracağınız bir uygulama veya program değildir. Tarayıcınız üzerinden kullanabileceğiniz bir eklenti. Fakat tüm uygulamalar ve programlardan daha kapsamlı ve kaliteli bir hizmet sağladığı gerçeğini’de bilmeniz gerekiyor. Hakkında sormak istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Google Meet Grid View İndir

Google Meet Grid View İndir ile kullanılan bilgisayar veya telefon gibi akıllı cihazlarınıza kurabilmeniz için İndir bağlantısı size yol gösterecektir. Boyutu oldukça küçük olmasına rağmen veriği hizmet çok kaliteli. Korona virüsünden dolayı yapılacak görüşmeleri başarıyla sağlıyor.

Google Meet Grid View İndir
Google Meet Grid View İndir

2020 yılında yerli kaynaklar bu konuyla ilgili bir içerik oluşturmadıkları için halkı bilgilendirmek amacıyla biz oluşturmak istedik. Okurlarımızın bizden istediği Google Meet Grid View İndir konusu en hızlı şekilde hazırlayarak sizlere sunduk.

Google Meet Grid View Nedir?

Google Meet Grid View Nedir? bunu bilmeyenler veya yeni duyanlar için özel olarak cevaplamak istediğimiz bir soru. Böyle bir servisten haberi olmayanlar bilgilenerek kullanabilirler. Korona virüsü sürecinde herkesin işine yarayabileceğini düşündüğümüz önemli bir eklenti.

Google Meet Grid View, kamera ile hem görüntülü hemde sesli konferans toplantıları ile ilgili canlı grup bağlantıları kurmanızı sağlayan bir eklentidir. Yani arkadaşlarınız veya işiniz gibi çeşitli insanlarla canlı şekilde görüntülü ve sesli sohbetler kurmanızı sağlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın