Google Meet Nedir?, Ne İşe Yarar?

Google Meet Nedir?, Ne İşe Yarar?

Google Meet Nedir?, Ne İşe Yarar? Google Meet Nedir? Google Meet Ne İşe Yarar? Google Meet Toplantı Oluşturma. Google Meet, Google Hangouts uygulaması’nın yerini alacak şekilde tasarlanmış olan ve tek seferde 250 katılımcı alabilen bir uygulamadır. Bence çok bekletmeden siz okuyucularımızın bu yazıya tıklama sebebi olan sorularınızı cevaplayalım.

Google Meet Nedir?

Google Meet Nedir?
Google Meet Nedir?

Google Meet selefi Google Hangouts uygulaması’nın yerini alacak şekilde tasarlanmış ve tek seferde 250 katılımcı alabilen bir sesli toplantı uygulamadır. Google, öncesinde sadece işletmeler için sunduğu GSuit uygulaması’nın bir parçası olan Google Meet’i ücretsiz olarak gezegen çapında herkes’e açtı.

Google Meet Ne İşe Yarar?

250 Katılımcı ile beraber sesli ve görüntülü sohbet gerçekleştirilmesini sağlayan Google Meet inanılmaz bir uygulamadır. Meet ile güvenli bir şekilde toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülü toplantılar veri aktarımı sırasında şifrelenir ve kötüye kullanıma karşı proaktif önlemlerle toplantılarınızın güvenliği sağlanır. Yüksek kaliteye sahip sınırsız videolu toplantı ayarlayabiliyorsunuz. Ekranınızı diğer kullanıcılara yayın açarak gösterip belge ve slayt gibi içerikleri katılımcılara sunabilirsiniz.

Google Meet Toplantı Oluşturma

Google Meet Toplantı Oluşturma
Google Meet Toplantı Oluşturma

Bu çok basit bir işlemdir. Dediklerimi sırasıyla gerçekleştirirseniz kolaylıkla toplantı oluşturabilirsiniz. Goole Meet’i açın. Katıl veya Toplantı başlat yazısına tıklayın. İsteğe bağlı olmak üzere toplantınız için bir rumuz oluşturup devam seçeneğine tıklayarak devam edebilirsiniz. Şimdi ise katıl yazısına tıklayınız eğer isterseniz kendi toplantınıza kullanıcı dahil ekleyebilirsiniz.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.