Google Mırıldanarak Şarkı Bulma

Google Mırıldanarak Şarkı Bulma

Google Mırıldanarak Şarkı Bulma. Google Mırıldanarak Şarkı Bulma Nedir? Google Mırıldanarak Şarkı Bulma Nasıl Kullanılır? Google Mırıldanarak Şarkı Bulma Linki. Bu konu anlık olarak çok moda hale geldi. Bunun sebebini galiba biliyorum.

Hiç önceden aklınıza bir şarkı takıldıktan sonra şarkının adını hatırlayamadığınız için kafayı yediğiniz oldu mu? Teşekkürler Google artık böyle bir derdimiz yok. Sadece mırıldanarak nasıl aradığımız şarkıyı buluruz, hadi size anlatayım.

Google Mırıldanarak Şarkı Bulma Nedir?

Google sayesinde sesli arama ile mırıldanarak ismini ve sözlerini hatırlayamadığımız şarkıları bulmamızı sağlayan bir teknolojidir. Özellikle insanlar akıllarında sadece mırıldanma ile canlanan şarkıları hatırlayamayıp çıldırma noktasına geldiği zaman çok işimize yarayacak bir teknoloji olduğu baya bir belli edilmiş. Yapay zeka ve derin öğrenme teknolojisinin böyle işlerde de kullanılmasını görmek açıkçası çok güzel.

Google Mırıldanarak Şarkı Bulma Nasıl Kullanılır?

Google Mırıldanarak Şarkı Bulma Nasıl Kullanılır?
Google Mırıldanarak Şarkı Bulma Nasıl Kullanılır?

Yapmanız gereken en temel şey işletim sisteminiz ister Android olsun, ister İOS mobil uygulama marketinden Google uygulamasını indirmelisiniz. Ardından sadece sesli arama ile “ bu şarkı ne? “ araması yapıp. Aklınızdaki melodiyi mırıldanmaktır. Telefonunuzun ve Google uygulamasının Türkçe diline ayarlı olduğundan emin olun.

Google Mırıldanarak Şarkı Bulma Linki

Böyle bir iş için link falan bulunmamaktadır. Google uygulamasını hem Android hem de İOS işletim sisteminin mobil marketinden indirip sesli arama ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.