e
sv

GTA 5 Gece Yapma (Akşam Modu)

14017 Okunma — 08 Temmuz 2019 08:00
GTA 5 Gece Yapma ( Akşam, Karanlık Zaman Modu)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 5 Gece yapma yani akşam modu ile oynamak isteyenlere özel olarak vereceğimiz kod sayesinde oyunu gece karanlığında oynayabileceksiniz. GTA V sevenlere özel gece yapma kodu ve nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.

Oyun dünyasını kasıp kavuran, çoğu platformda en çok oynanan efsane seri haline gelen Grand Theft Auto 5 gerçekçi oynanış ve haritası ile oyuncuların sanal dünyada dilediği gibi eğlenmesini sağlıyor. En lüks araçlara binip istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz oyunda, silah ve çatışma ile bol aksiyon dolu anlarda geçirebiliyorsunuz.

GTA 5 Gece Yapma
GTA 5 Gece Yapma

GTA 5 Gece Yapma Kodu diğer serilerinde olan hiç bir kod burada işe yaramıyor. Aşağıda size havayı en hızlı şekilde akşam yapabileceğiniz kısa yöntemi anlatıyoruz.

Oyunu akşam karanlığında, gece oynamak isteyen oyuncular, oyunda bulunan güvenli evlerinden bir tanesine gidip uyumak zorunda. Her uyuduğunuz zaman oyun içerisinde 6 saat geçiyor.

Yukarıdaki yöntem haricindeki diğer yöntemler oldukça zor ve çok vakit alıyor, en kısa ve etkili yöntemi size yukarıda anlattık.

MAKEITRAIN Kodu ile hava durumunu değiştire bilir, kapalı ve yağmurlu bir hava ile oyunun hızlı bir şekilde gece yapabilirsiniz.

GTA 5 Gece Yapma yöntemini sizlere yukarıda anlattık.

Sormak istediğiniz soruları, düşünce ve fikirlerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

GTA 5 Gece Yapma (Akşam Modu)