e
sv

GTA 5 Gizli Arabalar (Liste)

1675 Okunma — 06 Kasım 2021 12:54
GTA 5 Gizli Arabalar (Liste)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 5 Gizli Arabalar arayışı içerisindeyseniz bu liste sizi çok şaşırtacak. Görünce inanamayacağınız araba tasarımları ve oyunda olduğunu bilmediğiniz hızlardaki araçların tanıtımlarını yaptık. Nerede olduğunu bulmak için sabırsızlanabilirsiniz.

GTA 5 Gizli olan En Hızlı Araba Sıralaması

GTA 5 çevrimdışı ve çevrim içi oyunlarında en hızlı araba hangisi olduğunu bir çok farklı yabancı kaynaklardan edindiğimiz bilgilerle sizlere sunuyoruz.

GTA 5 Gizli En Hızlı Araba hangisi olduğunu seçmek bu kadar yıl süre gelen güncellemelerle eklenen araçların arasında oldukça zor olabilir. Online oyundaki yarışlara katılmak ve orada başarılı olmak istiyorsanız bu liste sizler için geliyor. Kullanacağınız araçların ve diğerlerinin hem güçlü hem de zayıf yönlerini öğrenmek sizi birinciliğe götürecek yolun ilk adımı olacaktır.

En Hızlı Araba – 1

GTA 5 En Hızlı Araba 6
GTA 5 Online En Hızlı Araba 1

Dewbauchee Vagner: 126,75 m/s

En Hızlı Araba – 2

GTA 5 Online En Hızlı Araba 2

Progen Itali GTB Custom: 127 m/s

En Hızlı Araba – 3

GTA 5 Online En Hızlı Araba 3

Truffade Nero Custom: 127,25 m/s

En Hızlı Araba – 4

GTA 5 Online En Hızlı Araba 4

Grotti X80 Proto: 127,5 m/s

En Hızlı Araba – 5

GTA 5 Online En Hızlı Araba 5

Bravado Banshee 900R: 131 m/s

En Hızlı Araba – 6

GTA 5 Online En Hızlı Araba 6

Pfister 811: 132,5 m/s

Genel yarış parkurları göz önüne alındığı zaman hem ağırlık hemde performans bakımından Dewbauchee Vagner aracı 2019 yılında GTA 5 En Hızlı Araba listesinde lider sırada yer almayı başarıyor.

GTA 5 Arabanın Üstünü Açma

GTA 5 Arabanın Üstünü Açma, aslında çok zor olmayan fakat bilmeyenler için bulunması zor olan bir özellik. Oyun içerisindeyken oyunu oynadığınız platforma bağlı olarak basit bir işlem yapmanız gerekiyor. Bu sayede üstü açık arabaya bindiğiniz zaman arabanın üstünü kolaylıkla açıp, kapatabilirsiniz.

GTA 5 oyununda yer alan cabrio tarzındaki tüm araçların üzerini açabilirsiniz. Oyun içerisinde değil oyundaki karakterinizi yönettiğiniz konsol sayesinde bu araçların üzerini açabiliyorsunuz. Bunun nasıl yapıldığını aşağıda sizlere anlatıyoruz. Sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz konuları yorum olarak yazabilirsiniz.

GTA 5 Arabanın Üstünü Açma
GTA 5 Arabanın Üstünü Açma

GTA 5 Arabanın Üstü Nasıl Açılır? (Hangi Tuş)

GTA 5 Arabanın Üstü Nasıl Açılır?, hangi tuş açıyor? gibi sorular çok fazla soruluyor. Bizde tüm bu soru işaretlerini giderecek bir yardımcı içerik oluşturmaya karar verdik. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı ve detaya yazımızda yer veriyoruz.

GTA 5 Arabanın üzerini açabilmek için cabrio tarzındaki bir araca binin ve sonrasında klavyeniz’de bulunan “H” tuşuna basılı tutun. Sonrasında arabanın üstü açılacak.

GTA 5 Nedir?

Grand Theft Auto V (daha çok GTA 5 olarak bilinir), Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır. 

GTA 5 Nedir?
GTA 5

Oyunun grafikleri güncellenmiş yeni nesil sürümünün PlayStation 4 ve Xbox One için 18 Kasım 2014 tarihinde, Windows için 14 Nisan 2015 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan San Andreas eyaletinde geçmektedir.

GTA 5 Arabanın Üstünü Açma ile ilgili detaylar yazımızın en üst kısmında bulunmaktadır. Oyun hakkındaki genel bilgileri burada paylaşıyoruz.

San Andreas, büyük ölçüde Los Angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan Los Santos adlı şehirden (GTA San Andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. 


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

GTA 5 Gizli Arabalar (Liste)