GTA 5 Görev Gelmiyor [Çözümü] 2022

 GTA 5 Görev Gelmiyor [Çözümü] 2022
Okunuyor GTA 5 Görev Gelmiyor [Çözümü] 2022

GTA 5 Görev Gelmiyor sorunları yaşayan oyuncular için 40, 50, 67, 68, 70 ve 80 gibi sık sık sorun yaşanan görevleri nasıl alabileceğinizi açıklıyoruz. Aynı zamanda yeşil alan veya trevor öldükten sonra görev gelmemesinin çözümünü de anlattık.

GTAGTA 5 Görev Gelmiyor Sorunu Çözümü ile 2022 yılında tüm hataları tamamen çözüyoruz. Oyunda 70 görev gibi çeşitli görevlerden sonra sorun yüzünden görev gözükmüyor. Bu tarz hatalar alan oyuncular için konuyu detaylıca araştırdık ve bazı çözüm yöntemleri bulduk. Oyunu oynamaya devam edebilmek için verdiğimiz çözüm yöntemini uygulayabilirsiniz.

Her oyunda olduğu gibi GTA 5 oyununda’da bazı sorunlar var. Oyunun sahte sürümüyle oynayanlar veya gerçek versiyonunu satın almış oyuncularda ortak görülebilen bir hata. GTA 5 Görev Gelmiyor adlı sorunu ortadan kaldırmak için önerdiğimiz bazı çözüm yöntemleri bulunuyor.

GGTA 5 Görev Gelmiyor

GTGTA 5 Görev Gelmiyor ile karşılaşıyorsanız aşağıda verdiğimiz çözümü deneyebilirsiniz. 2022 yılında oyuncuların görev yok şeklindeki sorunları bu yöntem ile çözülüyor.

GTA 5 Görev Gelmiyor diye merak eden oyunculara aslında görev yok değil nasıl tekrar görevleri çıkartıp devam edebileceklerini anlatıyoruz. Bu durum her ne kadar bir hata gibi görünse’de bazı durumlarda istemeden yaptığınız bir kaç hareketin sebep olduğu normal bir durumdur.

Oyunu normal oynarken birden görevlerin kaybolması ve haritada gözükmüyor diye çare aramamızı sağlayan bu durum GTA 5 oynarken kullanmak için beğenip bindiğimiz araçlarda Getaway Location adındaki bildirimleri sol tarafta muhakkak görmüşsünüzdür. Sol tarafta görülen bu bildirimler aslında içerisinde bulunduğunuz görevin bir parçası.

Treover karakteri ile Getaway Vehicle uygun olan bir araba bularak güvenli bir yere aracınızı park edin. Sonra Michael karakterinizi telefon ile arayarak Mark Getaway Location seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Eğer seçtiğiniz mekan görevin ilerlemesi için uygunsa artık GTA 5 Görev Gelmiyor sorununuz ortadan kalkacak ve haritada tekrar görevleri görmeye devam edeceksiniz.

GTA 5 Görev Yok
GTA 5 Görev Gelmiyor

Treover karakterini seçtikten sonra Getaway Vehicle uygun olan bir araba bulun ve bir yere park edin. Daha sonra Michael karakterinizi telefon ile aradıktan sonra Mark Getaway Location seçeneğini seç. Durduğunuz yer uygun bulunursa GTA 5 Görev Gelmiyor diye yaşadığınız sorun ortadan kalkacak ve haritada tekrar ilerleyen görevlerinizi göreceksiniz.

Sorunu yaşamaya devam ediyorsanız yorum olarak bizlere bildirin. Sorununuzu ortadan kaldıracak güncel çözüm yöntemini aramaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın