GTA 5 Jay Norris Görevi Nasıl Yapılır?

 GTA 5 Jay Norris Görevi Nasıl Yapılır?
Okunuyor GTA 5 Jay Norris Görevi Nasıl Yapılır?

GTA 5 Jay Norris Görevi hakkında vereceğimiz tüyolar ile görevi rahatlıkla yapabilirsiniz. Nasıl Yapılır? diye soranlar için en açık ve basit yöntemler burada. Oyunda bir birinden ilginç zorlukları olan ve karakterinize sürekli bir şeyler katan görevler var. Hikaye bütününe uyum sağlamak için görevleri kaçırmamaya çalışmanız gerekiyor. Aynı zamanda bu tarz görevler basit veya ilginç gibi gelse’de önemleri büyük.

Görev hakkında size basit maddeler halinde neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Böylelikle oyuna girdiğiniz zaman görevi çok rahat bir şekilde yapacaksınız. Video izleyerek onu tekrarlamak oyunculara hiç bir zevk vermiyor. Burada sizlere tüyolar vererek görevi çözmenizi ve yapmanızı sağlıyoruz. GTA 5 Jay Norris Görevi biraz zor gibi görünse’de aslında basit bir mantığa dayanıyor. Bizde bunu sizlere anlatacağız.

GTA 5 Jay Norris Görevi

GTA 5 Jay Norris Görevi aldıktan sonra sizden haritada bir yere gitmeniz isteniyor. Bir araba bulun ve haritada sarı ile işaretlenen yere gidip kendinize bir kıyafet seçin. Bir süre kasiyerle konuştuktan sonra yanınızda bulunan kıyafet askılığa yaklaşıp e tuşuna basın ve 6 farklı seçenekten bir tanesini seçin.

Mağazadan kıyafeti aldıktan sonra tekrar çıkıp aracınıza binin ve haritadan işaretlenen bir sonraki yere gidin. Bilgisayar’da +18 içerikler olduğunu göreceksiniz hepsine hızlıca çarpı işaretine basıp kapatın. Burada hızlı olmanız gerekiyor hepsini kapatıp masa üstünde AntEater Antivirus isimli kırmızı programı çalıştırın. Virüs programına tıklayınca Scan Computer butonuna tıklayın.

GTA 5 Jay Norris Görevi 1
GTA 5 Jay Norris Görevi 1

Sonrasında binanın içerisinde haritadan işaretli olan yeşil noktaya ilerleyin ve telefona gereken işlemi yapın. Sonrasında binadan çıkın. Haritadan işaretlenen yere doğru gidin. Eve girdiğiniz’de içeride işaretlenen sarı yere doğru gidin. Televizyonun karşısına oturduktan sonra kanal değiştirin ve daha demin telefonuna işlem yaptığımız adamın katıldığı canlı yayına ulaşın.

GTA 5 Jay Norris Görevi 2
GTA 5 Jay Norris Görevi 2

Televizyonda’ki adam bomba koyduğumuz telefonu halka gösterdiği zaman kısa bir süre bekledikten sonra kendi telefonumuzu çalıştırıyoruz. Telefonumuzdan rehbere girip Jay Norris’i arayın. Görev bu kadar.

Yukarıda verdiğimiz bilgileri eksiksiz uyguladığınız zaman görevi çok hızlı bir şekilde bitireceksiniz.

İlginizi Çekebilir: GTA 5 Story Mode Para Hilesi 2020

GTA 5 Jay Norris Görevi Ana Görev mi?

GTA 5 Jay Norris Görevi Ana Görev mi? sorusu çok fazla soruluyor, bilgisayar kısmından +18 içeriklerden çekinenler veya bombayı patlata mayan, görevi bir an önce geçmek istiyorlar. Fakat bu görev zorunlu bir ana görev olarak sayılıyor. Bir sonraki görevlere geçe bilmek için zorunlu olarak kabul edilir.

Görevi yapamayanlar görev sırasında bir kaç kere öldüğü zaman sağ altta çıkan Skip butonuna basarak görevi atlayabilirler. Fakat hikayeyi anlamanız için görevi yapmanız daha iyi olacaktır.

GTA 5 Jay Norris Görevi hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
133 okunma
okunma906
0 yorum