GTA 5 Kanlı Ev Modu

GTA 5 Kanlı Ev Modu

GTA 5 Oyununda oyuncuların en merak ettiği Kanlı Ev ile ilgili kısa detaylar veriyoruz. Aynı zamanda GTA 5 Oyuncularının Kanlı Ev Modu oynayabilmeleri için indirme linki gibi yardımcı konulara’da değineceğiz.

GTA 5 oyunu defalarca bitirmiş ve hiç sıkılmadan tüm oyun modlarını denerken denk geldiğim Kanlı Ev ile bam başka gizemleri çözmeye başladık. Hakkında yüzlerce farklı hikayeler anlatılan ve bir efsane oluşturan GTA 5 oyununun en gizemli modları arasında Kanlı Ev yer alıyor.

Kanlı ev Efsanesine göre 6 kişilik bir ailenin yıllar önce işledikleri bir trafik kazası sonrasında sebep oldukları yüzünden 15 yıl sonra cezasını çok ağır ödediler. Bir diğer sık duyduğumuz hikayedeki konu ise cinnet geçiren bir kişinin tüm aileyi yok etmesinden sonra başladığı yönünde.

Her ne olursa olsun hakkında yüzlerce farklı hikaye üretilen GTA 5 Kanlı Ev ile ilgili sırlar her geçen gün artıyor. Versiyon 2 ile birlikte gizemlere gizem, sırlara sır eklenmiş gibi gözüküyor.

GTA 5 Kanlı Ev

GTA 5 Kanlı Ev her zaman bir merak konusu olacak gibi görünüyor fakat bu hikayeyi başkalarından dinlemek yerine bizzat siz gidip inceleyebilirsiniz. Tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulan GTA 5 Kanlı Ev Modu versiyon 2 sürümünü indirebilirsiniz.

GTA 5 Kanlı Ev hakkında sormak istediğiniz soruları ve bu yeni mod hakkında düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

165
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. vakkas dedi ki:

    Nerede ev