GTA 5 Ne Zamana Kadar Bedava?

 GTA 5 Ne Zamana Kadar Bedava?
Okunuyor GTA 5 Ne Zamana Kadar Bedava?

GTA 5 Ne Zamana Kadar Bedava? sorusunu soranlar için oyunu ücretsiz olarak satın alıp oynayabileceğiniz son günün tarihini açıklıyoruz. Güncel bilgiler ile oyunun tadını sonuna kadar çıkartın. 2013 yılında Rockstar Games tarafından çıkartılan GTA 5 üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen hala en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Milyonlarca oyuncusu bulunan oyunu hem Çevrim içi hemde hikaye modlarında açık dünyası içerisinde oynayabilirsiniz.

Steam üzerinden Grand Theft Auto V oyununa olan ilgi çok fazla. Fakat Epic Games üzerinden oyunun uzun bir süreliğine bedava olarak satın alınıp oynanabileceği haberlerinden sonra tüm dünyada yankı uyandırdı. Geçtiğimiz aylarda CS:GO oyunu’da ücretsiz olmuş ve çevrim içi oyuncu rekorlarını kırmayı başarmıştı. Epic Games aldığı bu karar ile korona virüsü yüzünden evlerde duran halka çok güzel moral oldu. Fakat oyuncuların en merak ettikleri soru GTA 5 Ne Zamana Kadar Ücretsiz? işte bizde bu sorunun yanıtını aradık.

Bize sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz her soruyu aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda konuyla ilgili farklı soruları’da bu haberimizde yanıtlıyoruz. Size yardımcı olacağını düşündüğümüz konuları’da burada sizlere sunduk. GTA 5 Ne Zamana Kadar Bedava? cevabını merak ediyorsanız detaylara bakın.

GTA 5 Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

GTA 5 Ne Zamana Kadar Bedava? sorusu aslında yanıtı tam belli olan bir soru değil. Öncelikle oyunu Epic Games üzerinden kütüphanesine ekleyen oyuncular hesapları üzerinden sonsuza kadar oyunu oynayabilecekler. Yani oyunu ücretsiz bir şekilde sahip olmuş oluyorsunuz. Fakat bu ücretsiz olarak satın alma işleminin ne kadar süreceğini merak eden oyuncular’da var. Bunlar için bir araştırma yaptık.

GTA 5 Ne Zamana Kadar Ücretsiz?
GTA 5 Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

GTA 5 isimli oyunu 31 Mayıs 2020 tarihine kadar Epic Games üzerinden ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

GTA 5 Bedava Nasıl Alınır?

GTA 5 Ne Zamana Kadar Ücretsiz? sorusunu yukarıda cevapladık. O tarihe kadar aşağıda anlattığımız şekilde oyunu bedava bir şekilde kütüphanenize ekleyerek sınırsız sürede oynayabileceksiniz.

 • Verdiğimiz butona tıklayarak gerekli sayfaya gidin,
 • Sağ alt köşede yer alan yükle isimli butona tıklayın,
 • Epic Games hesabınıza giriş yapın,
 • Karşınıza gelen sayfada Sipariş Ver isimli butona tıklayın,
 • Epic Games Başlatıcısı cihazınıza kurun,
 • Epic Games Launcher’ı çalıştırın,
 • Kütüphane’den GTA 5 oyununu bedava indirin,

GTA 5 Oyununu Epic Games üzerinden ücretsiz bir şekilde alabilmeniz için yukarıdaki adımları uygulamanız yeterli olacak. Eğer cihazınız oyunu kaldırmıyorsa veya bunu bilmiyorsanız aşağıda verdiğimiz gereksinimler ile karşılaştırabilirsiniz.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri (2020)

GTA 5 oyununu bedava bir şekilde alabilirsiniz. Eğer kullandığınız cihazınız oyunu kaldırmıyorsa bile oyunu satın alma işlemini gerçekleştirmenizi öneriyoruz. İleride alacağınız cihazlarla oynayabilir veya takasa giderek oynayabileceğiniz farklı oyunlar elde edebilirsiniz. Yukarıda sizlere GTA 5 Bedava Nasıl Alınır? sorusunu cevapladık. Verdiğimiz maddeler işinize yarayacaktır. GTA 5 Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
 • İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
 • Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu

Yukarıda verdiğimiz gereksinimler 2020 yılında oyunu sorunsuz çalıştırabilecek minimum örnek donanımları içermektedir. Kullandığınız cihazın özellikleri yukarıdaki gibi veya daha fazlaysa oyunu oynayabilirsiniz.

GTA 5 İlk Defa Bedava Oluyor

GTA 5 çıkış yaptığı yıldan bu yana geçen 7 yılın ardından ilk defa bedava oluyor. Normalde bu tarz popüler oyunlar yıllar geçtikçe oyuncu kaybı yaşadıkları için tekrar gün yüzüne çıkmak ve başarısını sürdürmek için oyunlarını zaman zaman ücretsiz yaparlar.

GTA 5

Fakat GTA 5 ilk defa bedava olarak oyunculara sunuldu. Buda geçici bir süre olduğu için oyuncular’da bundan yararlanmak adına GTA 5 Ne Zamana Kadar Bedava? sorusunu soruyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın