GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi (PC)

GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi (PC)

GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi PC, Kullanıcılarına özel olarak bir başlık altında daha ayrıntılı şekilde sunmaya karar verdik. Uzun ömür daha fazla zevk verir.

Çoğu insan uzun yaşamak ister fakat herkes ölümsüz olmak ister, madem bu oyunda gerçek hayatta yapamayacağımız çoğu şeyi yapabiliyoruz o zaman ölümsüzlük hilesi kullanarak bu deneyimi’de yaşarız. GTA 5 oyuncusu olarak böyle şeyleri kullanmamıza izin veren bir yapımdan nasıl sıkılabilirim’ki?.

GTA 5 Oyununu PC cihazlarda yani bilgisayar’da oynayanların daha çok zevk aldığını söylüyorlar, doğru sayılabilir çünkü ölümsüzlük hilesi yapmak istediğimizde bile hızlı bir kod yazarak bunu hemen gerçekleştirebiliyoruz.

Bazıları ölümsüzlük hilesinin 5 dakika kadar bir sürede bitmesinden pek hoşlanmadığı için bu daha fazla uzatacak modu bulmak için bir çok farklı şey indiriyor. Bu konuda size yazımızın sonunda yardımcı oluyoruz.

GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi kullanmak isteyen PC kullanıcıları aşağıdaki kod yardımıyla bunu gerçekleştirebilirler. Eğer daha farklı bir şey arıyorsanız yorumlarda bize söyleyebilirsiniz.

GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi

GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi
GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi PC

Aşağıda vermiş olduğumuz GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi kodu yalnızca PC kullanıcıları için geçerlidir. Eğer oyunu farklı bir platformdan oynuyorsanız bu işinize yaramayacaktır veya daha zor bir yol seçmiş olacağınızı bilin.

  • GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi [PC]: PAINKILLER

Yukarıdaki Ölümsüzlük Hilesi yalnızca 5 dakika için geçerlidir eğer bunu daha uzun hale getirmek isteyen PC kullanıcıları varsa GTA 5 oyun modları deneyebilirler.

GTA 5 Ölümsüzlük Modu

GTA 5 Ölümsüzlük Modu
GTA 5 Ölümsüzlük Modu

GTA 5 Ölümsüzlük hilesi kullanmak istemeyenler için özel olarak modu da paylaşıyoruz. Yine PC kullanıcıları için geçerli olan ölümsüzlük modu güncel olarak aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

GTA 5 Ölümsüzlük Modu yukarıdaki düğmeye tıklayarak PC cihazlarınıza indirin ve kurulumunu gerçekleştirin. Oyuna girdikten sonra istediğiniz kadar ölümsüz oynayabileceksiniz.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.