GTA 5 Polis Modu (2020)

GTA 5 Polis Modu (2020)

GTA 5 Polis Modu oynayarak bam başka bir hikaye, atmosfer ve deneyim yaşamak isteyen oyuncular için dosyayı indir ve oyna gibi her detayı içeren bir yazı hazırladık. GTA 5 Polis Modu dediğimiz zaman bir çok farklı görev ve olay olduğundan dolayı sade bir polis hikayesi yaşamayacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Ülkemizdeki çoğu insanın küçüklük hayalleri arasında olmak istedikleri meslek polis olmaktır. Polislik görevi kutsal ve karizmaları ile oldukça dikkat çekici olmalarından dolayı hep hayallerimizdeki meslek olarak yer edinmiştir. Çocukluğumuza indiğimiz iyi oldu çünkü o yıllarda oyunlar arasında güneş gibi parlayan ve bizi kendine bağlayan oyun günümüzdeki gibi GTA serisiydi.

Şimdi hem çocukluğumuzdan bu yana gelişerek gelen GTA oyununu oynarken orada çocukluk hayalimizi Polis Modu ile yaşamak güzel bir duygu. Takipçilerimizin bizden istedikleri GTA 5 Polis Modu için sizlere çok güzel bir içerik hazırladık.

Aşağıda sizlere sunduğumuz dosyalar ile GTA 5 Polis Modu İndir bağlantımız aracılığıyla bu modu cihazlarınıza indirip kurabileceksiniz. İçerisinde Trafik Polisi Modu gibi mesleğin içerisindeki görev farklılıklarına’da yer verilmiş.

Eğer benim gibi oynadığınız oyunlarda Türkçe olması gibi takıntınız varsa GTA 5 Polis Modu Türkçe şekilde oynayabilmeniz için yamalar mevcut. Bazılarını Türkler geliştirdiği için direkt Türkçe olduğunu’da bilmeniz gerekiyor.

GTA 5 Polis Modu

GTA 5 Polis Modu
GTA 5 Polis Modu

GTA 5 Polis Modu hakkında Türkçe içeriklerin çok az olmasından ve takipçilerimizin bizden bu konuda bir içerik istemesinden kaynaklı böyle geniş bir rehber hazırlamak istedik.

GTA 5 oyunu içerisinde Polis Modu ile bir çok farklı olayla ve suçlularla karşılaşacaksınız. Kendinizi gerçekten bir polis gibi hissedebileceğiniz oyunda ancak polis gibi düşünür ve davranırsanız eğlenebilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm soruları ve fikirlerinizi aşağıdan yorum olarak yazamnız yeterli olacaktır.

GTA 5 Polis Modu İndir

GTA 5 Polis Modu İndir ile oyun içerisinde sizlere bir birinden farklı görevler ve aksiyon sunacak. Eğer cihazınızda GTA 5 oyunu varsa ve oynuyorsanız Polis Modu İndir butonuna tıklayarak indirdiğiniz dosyayı oyuna entegre edin.

Oyuncuların en beğendiği ve hoşlarına gideceğini düşündüğümüz özel dosyayı yabancı kaynaklardan bularak sizlere sunuyoruz. Eğer GTA 5 Polis Modu İndir ile ilgili bir sorunla karşılaştıysanız bizlere bildirebilirsiniz. Aynı zamanda bu mod hakkındaki düşüncelerinizi’de merak ediyoruz.

GTA 5 Polis Modu Nasıl İndirilir?

GTA 5 Polis Modu Nasıl İndirilir? konusunda bilgisi olmayan oyuncuların sorduğu soruların başında geliyor. Fakat biz sizler için en kolay şekliyle anlatmaya ve sunmaya çalıştık.

Yukarıda paylaştığımız GTA 5 Polis Modu İndir başlığı altındaki “İNDİR” butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki Polis Modunu cihazınıza indirip kurulum işlemini tamamlayın. Sonrasında oyuna giriş yaptığınız zaman mod aktif olacak. Herkese iyi oyunlar.

GTA 5 Polis Modu Nasıl İndirilir? anlamadıysanız bizlere bildirebilirsiniz, sizler için özel bir video ile anlatabiliriz fakat şuanda herkesin anladığını düşündüğümüz için böyle bir videoya gerek duymadık.

GTA 5 Polis Modu Türkçe mi?

GTA 5 Polis Modu Türkçe olup olmadığını bilmeyen oyuncular için kısaca bu başlık altında bunu’da açıklamak istedik. Türkçe dil desteği bulunmamaktadır fakat eski modlar arasında Türkçeye çevrilmiş bazı polis modları bulunuyor.

Yukarıda sizlere paylaştığımız GTA 5 Polis Modu Türkçe değil maalesef, eski versiyonlarında kalitesiz olmasından dolayı bunu paylaşma gereği duyduk. Eğer bu modu Türkçe yapabilecek arkadaşlar varsa bizlere ulaşabilirler.

GTA 5 Trafik Polisi Modu

GTA 5 Polis Modu içerisinde Trafik Polisi olarak göreve gittiğiniz noktalarda yoğunlaşmış trafiği açabilir, araçları kontrol edebilir ve suçluları kovalaya bilirsiniz. GTA 5 Trafik Polisi Modu diye ayrı bir mod bulunmuyor fakat size yukarıda sunduğumuz dosyanın içerisinde buna olanak sağlıyoruz.

GTA 5 Yunus Polisi Modu

GTA 5 Yunus Polisi Modu bizden en çok istenilen özel modlar arasında yüksek sıralarda yer alıyor. Tabi’ki yurt dışında’da motorlu polis timleri mevcut fakat ülkemizde olan Yunus polislerinin yeri bam başka.

23
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.