GTA 5 Polis Modu [2020]

GTA 5 Polis Modu [2020]

GTA 5 oyuncularının hep farklı deneyimler ve aksiyonlar yaşamayı sevdiğini biliyoruz, sizlere özel dünyadaki en iyi Polis Modu versiyonu sunacağız.

GTA 5 üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala eskimeyen bir oyun olmasını Polis Modu gibi bin bir çeşit farklı modlara borçlu. Faka bu oyunun hikayesi, oynanışı ve grafikleri ile zaten efsane olduğunu biliyoruz sadece bunu devam ettirmesinin sebebinin bizce bunlar olduğunu söylüyoruz.

İşte sıkıldığım zamanlarda artık GTA 5 Polis Modu versiyonuyla oynayarak arabaları çeviriyor ve cezalar yazıyorum. Gerçekten’de zevkliymiş böyle bir iş. Tabi’ki çeşitli zorluklarının da olduğunu biliyorum, buradan tüm polislerimize bize hizmet ettikleri için teşekkür ediyoruz ve işlerinin zorluklarından dolayı kolaylıklar diliyoruz.

Bir oyun modu haberi yapacağız diye hiç kimsenin kalbini kırmaya gerek yok. GTA 5 Polis Modu hakkında sormak istediğiniz sorular veya özel istekleriniz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Yazı Başlıkları:

GTA 5 Polis Modu

GTA 5 Polis Modu
GTA 5 Polis Modu

GTA 5 Oyununda polis arabasına binerek veya karakola giderek zaten ucuz çaplı bazı görevlere karışabiliyoruz. Fakat bu mod öyle bir tasarlanmış’ki bir birinden zorlu ve eğlenceli görevleri var. GTA 5 oyununun böylesine el verişli olması Polis Modu gibi detaylı ve ayrı bir oyun olabilecek şeylere’de vesile oluyor.

Yıllar önce enes baturun Türk Polis Modu adında çektiği video aklıma geldi. Her ne kadar İngilizce olsa’da oynayan bir Türk ise o karakterde bizim buralardan çıkmış gibi davranmaya zorlanır. GTA 5 Polis Modu anlatırken araya bir YouTuber soktuysak eğer bunları ülkemizde tanıtan öncü ismin Burak Oyunda olduğunu’da unutmayalım.

İndir

GTA 5 Polis Modu İndir
GTA 5 Polis Modu İndir

GTA 5 Polis Modu İndirmek için aşağıya 2020 güncel bağlantıyı bırakıyoruz. Bu modu biz tasarlamadık ve bizimle hiç bir ilgisi olmadığını bilmeniz gerekiyor. Tüm dünyada sevilerek oynanan ve en beğenilen GTA 5 Polis Modunu sizlerle paylaşıyoruz.

Kesinlikle günceldir eğer kurulum aşamasında veya kurulumdan sonra bir hata yaşadıysanız bize bildirebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz daha farklı şeyler varsa yorumda bunları bize belirtin. GTA 5 Polis Modu ile keyifli oyunlar dileriz.

Türkçe

GTA 5 Polis Modu Türkçe
GTA 5 Polis Modu Türkçe

GTA 5 Polis Modu Türkçe değil ve desteklememektedir fakat bunu Türkçeye dönüştürebilecekler varsa bizimle ortak çalışmak veya bizden destek almak için ulaşabilirler. Fakat yukarıdaki bağlantıdan veya herhangi bir siteden indireceğiniz dosyalar kesinlikle Türkçe olmasını beklemeyin.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. Komut dedi ki:

  Teşekkürler admin beğendim

 2. ÖZGÜR dedi ki:

  BEN POLİSMODUNU NASIL İNDİRECEĞİM

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Butonları takip edin