GTA 5 Timed out Authentication Hatası Çözümü

 GTA 5 Timed out Authentication Hatası Çözümü
Okunuyor GTA 5 Timed out Authentication Hatası Çözümü

Grand Theft Auto V Timed out Authentication With Epic Online Services Hatası alanlara özel. Haberimizde GTA 5 oyuncularının karşılaştıkları sorunu çözdük. Oyunun Epic Games tarafından ücretsiz olmasından sonra yüz binlerce oyuncu tarafından indirilmeye başlandı. Bir anda sunucu yoğunluğunun artmasından kaynaklanan hatalar görülmeye başlandı. Hatanın çözümü için uzun yollarla bazı yöntemler açıklanmış fakat oyuncular için en kısa ve kesin çözüm yöntemini bulmaya çalıştık.

GTA 5 Timed out Authentication With Epic Online Services Hatası alan oyuncular için verdiğimiz çözüm yöntemini deneyebilirsiniz. Eğer hata almaya devam ediyorsanız yorum olarak bizlere bildirin.

Grand Theft Auto V Timed out Authentication With Epic Online Services Hatası
Grand Theft Auto V Timed out Authentication With Epic Online Services Hatası

Oyuna girmek isteyen oyuncular “Error” başlığıyla bir hata mesajı görüyorlar ve oyuna giriş yapamıyorlar. Çoğu oyuncuda görülmeye başlayan bu hata gelen güncelleme sonrasında görüldüğü anlaşıldı.

Bazıları hatayı Epic Games Store üzerinden tekrar Launcher aracılığıyla girerek çözüyor bazıları’da DNS ayarlarını değiştirerek çözüyorlar. Bu yöntemleri’de deneyebilirsiniz.

Bizim tavsiye ettiğimiz ve deneyen her oyuncuda hatanın çözüldüğü özel ve basit bir yöntemi anlatacağız. Aşağıdaki butonla oyunu yüklediğiniz Epic Games’e ait uygulamayı açın ve GTA 5 oyununu seçin. Sonrasında oyunu tekrar güncelleyin. Oyuna giriş yapın ve hata ortadan kalkacak.

Güncellemenin eksik, hatalı veya hiç yapılmamasından kaynaklı bu sorun görülebiliyor. Grand Theft Auto V Timed out Authentication With Epic Online Services Hatası almaya devam ediyorsanız bize yorum olarak bildirebilirsiniz.

Oyun açılmadığı taktirde oyuna tekrar ve tekrar giriş yapmaya çalışın. Sunucu yoğunluğundan dolayı oyun başta açılmaya biliyor. Fakat siz sunucuda boşluk bulup girene kadar giriş yapmayı deneyebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın