GTA 5 Ücretsiz İndir (2020) Bedava

 GTA 5 Ücretsiz İndir (2020) Bedava
Okunuyor GTA 5 Ücretsiz İndir (2020) Bedava

GTA 5 Ücretsiz İndir ile oyunu yüklemek isteyenler için 2020 yılında nasıl bedava indireceğinizi açıklıyoruz. Oyunun gerçek halini ücretsiz bir şekilde oynayın. Her ne kadar bu haber başta oyunun dosyalarının paylaşıldığı ve gerçek sürümünün oynanamayacağı düşüncesi verse’de bundan bahsetmiyoruz. Haberini yaptığımız konu tamamen gerçek oyuna ait bilgilerdir. GTA 5 Ücretsiz olarak indirmeniz mümkün ve bunu nasıl yapabileceğinizi detaylarıyla açıklıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden büyük indireme giren oyuna ilgi artmıştı. Ondan biraz önce’de Epic Games Store üzerinden bedava olarak dağıtılan oyun kapış kapış herkes tarafından toplanmıştı. GTA 5 oyununu hem bedava dağıtılırken alamayan hemde indirimde iken alamayan oyuncular için ücretsiz indir işlemini anlatacağız.

Aşağıda anlatacağımız bilgiler ile GTA 5 Ücretsiz İndir hakkındaki tüm bilgileri öğreneceksiniz. Ayrıca oyunla ilgili bilmeniz gereken tüm ayrıntılara’da yer veriyoruz. Oyuncuların kafasını karıştıran soruların cevapları ve daha fazlası.

GTA 5 Nedir?

Oyun genel olarak adından da anlaşılacağı üzere Büyük Araba Hırsızlığı üzerine kuruludur. Konusu araba çalma ve çalınan arabaları müşterilere teslim etmek üzerine inşa edilmiş olsa da oyunun içerisinde sınırsız harita ve farklı birçok görev vardır. Bu görevlerin çoğu soygun ve adam öldürmek gibi şiddet içeriklidir

GTA 5

Oyunda Michael, Franklin ve Trevor isminde sabıkası kabarık üç farklı karakter mevcuttur. Hayali bir şehir olan Los Santos’da geçmektedir. Oyundaki üç karakterden her birinin farklı alanlarda farklı yetenekleri ve güçleri vardır. Bazı özel korumalı bölgelerin dışında oyunun tüm haritası açıktır ve başlangıçtan itibaren tüm haritayı gezmek ve keşfetmek mümkündür.

Oyuncular karakterler arasında geçiş yapabilme imkanına sahiplerdir. Karakterler arasında geçiş yapılırken, oyuncunun kullandığı karakterden haritada uzaklaşarak diğer karaktere doğru yakınlaştırma yaparak geçiş yapılmaktadır.
Oyunda tekne kullanabilme, uçuş yarışlarına ve off-road yarışmalarına katılma, paraşütle atlayış, akrobasi, yoga, triatlon yapma, tenis oynama ve golf oynama gibi etkinlik ve hobi faaliyetleri mevcuttur.

GTA 5 Nedir?
GTA 5 Nedir?

Oyun Modları :
⦁ Oyunda araç ve yaya trafiği kontrolü için nüfus yoğunluğu belirleyebilme özelliği,
⦁ 30 oyuncu ve 2 izleyici desteğiyle Grand Theft Auto Online modu,
⦁ Grand Theft Auto Online’ın PC sürümü için Soygunlar ve Rakip modları bulunmaktadır.
Oyun bazı ülkelerde oynanması tamamen yasakken ülkemizde Emniyet Müdürlüğü raporlarıyla 18 yaş altı oyuncuların oynaması yasaklanmıştır.

GTA 5 Ücretsiz İndir

GTA 5 Ücretsiz İndir için aşağıda verdiğimiz bağlantılar 2020 yılına ait verilerden oluşmaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden oyunu PC cihazlarınıza bedava olarak indirebilirsiniz. Oyunun gerçek sürümü paylaşıldığı için Çevrim içi olarak’da oynayabileceğiniz oyunda işinize yarayacak diğer tüm bilgileri’de aşağıda paylaşıyoruz.

GTA 5 Ücretsiz İndir
GTA 5 Ücretsiz İndir

Oyunun yeni versiyonunun çıkacağı haberlerinden sonra hem oyuncu kitlesini tekrar arttırmak hemde eski oyuncularını yeniden toplamak için kampanyalar başlatıldı. Bu kampanyalar genellikle GTA 5 oyununun ücretsiz olarak dağıtılmasını sağladı. Fakat oyunun tamamen ücretsiz olmamasının sebebi yeni çıkaracağı oyunların fiyatlandırılmasının oyuncular tarafından garip karşılanmamasından kaynaklanıyor.

GTA 5 ve önceki oyunlarını ücretsiz olarak indirip oynuyorsunuz ve yeni çıkaracakları oyunu parayla satılıyor. Bu durum oyuncular üzerinde kötü etki yaratır ve oyunu kimse almaya yanaşmaz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için GTA 5 Ücretsiz olarak dağıtılıyor fakat satılmıyor. Bizde oyunun yeni oyunu çıkmadan bu kampanyalardan nasıl yararlanabileceğinizi anlatacağız.

GTA 5 Ücretsiz İndirmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

GTA 5 Oyununu ücretsiz indir ile cihazlarınıza yüklemeye çalışmadan önce bazı dikkat etmeniz gereken hususlar var. Bunların başında sistem gereksinimleri kontrolü geliyor. Eğer bilgisayarınız oyunu kaldırmayacaksa tüm bunlarla uğraşmanın’de bir anlamı yok demektir.

GTA 5 Ücretsiz İndirmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler
GTA 5 Ücretsiz İndirmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

GTA 5 Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 – 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (4 CPU) – 2.5GHz
 • Bellek: 4 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB
 • Ses kartı: 100% DirectX 10 uyumlu
 • Sabit Disk Alanı: 80 GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
 • İşlemci: Intel Core i5 3470 – 3.2GHZ (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 – 4GHZ (8 CPU)
 • Bellek: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
 • Ses kartı: %100 DirectX 10 uyumlu
 • Sabit Disk Alanı: 80 GB

GTA 5 Ücretsiz Olarak Gerçekten İndiriliyor mu?

GTA 5 Ücretsiz İndir, çoğu oyuncu için çok hayal bir terim gibi geliyor. Çoğu oyuncu’da oyunun sahte versiyonlarının bu şekilde indirildiğini düşünüyor. Fakat çevrim içi olarak’da oynayabileceğiniz gerçek GTA 5 oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

GTA 5 Ücretsiz Olarak Gerçekten İndiriliyor mu?
GTA 5 Ücretsiz Olarak Gerçekten İndiriliyor mu?

Yukarıda’da bahsettiğimiz gibi bu işlemi yapabilmeniz için dikkat etmeniz gereken konular olacak. Bunun tüm detaylarını aşağıda sizlere anlatıyoruz.

GTA 5 Ücretsiz Nasıl İndirilir?

GTA 5 Ücretsiz indirmek çokta zor değil fakat dikkat etmeniz gereken ve atlamamanız gereken bazı önemli detaylar bulunuyor. Öncelikle oyunun satıldığı platformlarda GTA 5 ücretli olarak satılmaya devam etmektedir. Oyunun gerçek sürümünü ücretsiz indirmek istiyorsanız kampanyalar’dan yararlanmanız gerekiyor.

GTA 5 Ücretsiz Nasıl İndirilir?
GTA 5 Ücretsiz Nasıl İndirilir?


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın