GTA 5 Yeni Single Player Hikayesi Olmayacak

GTA 5 Yeni Single Player Hikayesi Olmayacak

GTA 5 sevenlerin çoğu zamanlarını GTA Online’da Yeni eşyalar ala bilmek için, soygunlar, görevler yaparak veya rakiplerle kapışarak geçiriyorlar. Hal böyle olunca ve Red Dead Redemption 2’nin de tarihi yaklaşınca, oyunu sevenlerin o çok beklediği maceralar askıya alındı.

Biraz eskiye gidersek GTA 4 döneminde oldukça iyi 2 tane ek paket yayımlamışlardı. Bu ek paketler oyundaki hikayeyi genişlettiği gibi ayrıca Liberty City’e bakış açımızı’da değiştirmemizi sağlamıştı. 3 karakterin gözünden oynaya bildiğimiz güzel grafiklere sağlam bu oyunda’da insanlar doğal olarak yeni, farklı maceralara atılmayı hedefliyor.

2013 yılının son dönemlerinde oyuna yeni senaryo geleceğinin ışığını yakmışlardı. Fakat GTA Online beklentinin kat kat üstünde sevilince ve bunlara ek olarak PC oyunları’da gelince, oyun içerisinde yeni bir hikaye bekleyen sevenler bekledikleriyle kaldı.

Oyundaki tek kişilik mod için GameInformer’a konuşan Imran Sarwar GTA Online için DLC ve güncellemelerin geleceğini fakat tek kişilik tarafta şuan için herhangi bir değişikliğin düşünülmediğini söyledi.

21
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.