GTA 6 Ne Zaman Çıkacak (PC, PS4, PS3) 2023

 GTA 6 Ne Zaman Çıkacak (PC, PS4, PS3) 2023
Okunuyor GTA 6 Ne Zaman Çıkacak (PC, PS4, PS3) 2023

GTA 6 ne zaman çıkacak sorusunun PC, PS4 ve PS3 platformlarında çıkış tarihi bilgisini veriyoruz. 2023 yılında duyurulan, GTA 6 ne zaman çıkacak ve oyun hakkında diğer bilgilerle birlikte tüm her şeyi açıklıyoruz.

Oyunun yapımcısı Rockstar Games oyun geliştirici ekibi bu günlerde tüm enerjisini ve yeteneklerini yeni çıkartacakları Red Dead Redemption 2 üzerinde harcıyor. GTA 6 için pek vakit bulamasalar’da bir sonraki hedeflerinin bu olduğunu biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde YouTube hesapları üzerinden GTA 6 ile ilgili bir video yayınlandı, oyun sevenleri heyecanlandıran bu gelişme oyun ne zaman çıkacak ve çıkış tarihi gibi bir çok merak edilen soruları sordurmaya başladı.

Daha önce oyunun yeni serisine ait bazı görüntüleriz sızdırıldığı iddia edilmişti ve bununla ilgili bir yalanlama gelmemişti. Sızdırılan görüntülerden sonra reddit hesabı kapatılan kullanıcının paylaşımının doğru olduğu iddiaları çok kuvvetlenmişti.

Hemen hemen herkesin çocukluğundan beri oynadığı bu oyunun 2023 yılında GTA 6 ne zaman çıkacak diye soracağımızı hiç düşünemezdik.

GTA 6 ne zaman çıkacak?

Yazı Başlıkları:

GTA 6 ne zaman çıkacak, sorunun cevabı için henüz daha çok erken diyebiliriz. Oyun hakkında yeteri kadar bilgi paylaşıldıktan ve tanıtımı yapıldıktan sonra çıkış tarihi hakkında bilgi verilecektir. PC, PS4 ve PS3 platformlarında GTA 6 ne zaman çıkacak henüz daha belli değil fakat oyunun gelişim aşaması bu durumu belirleyecektir. 2023 yılında duyurulması bekleniyordu ve resmi olarak oyunun yeni serisi duyurulmuş oldu. Fakat oyun hakkındaki gelişmeler ve nasıl olacağı hakkında henüz bir bilgi sahibi değiliz.

GTA 6 Çıkış Tarihi

GTA 6 ne zaman çıkacak sorusunu şuanda cevap veremiyoruz fakat çıkış tarihi hakkında bazı teoriler ortaya atıldı. 2023 yılının söylentileri arasında GTA 6 Çıkış Tarihi, 2021 – 2023 yıllarını bulacağı yönünde kuvvetli delillere sahip. Fakat oyun 2020 yılında oyun sevenlerle detaylı şekilde paylaşılacak ve hakkında oldukça fazla görsel ve metinsel bilgilere sahip olacağız.

Yani bir kaç yıl daha oyunun şuanda’ki son sürümünü oynayama devam edeceğiz. GTA 6 Çıkış Tarihi (PC, PS4 ve PS3) resmi olarak yayımlandığı anda burada sizlerle paylaşıyor olacağız.

GTA 6 Çıkış Tarihi veya ne zaman çıkacak diye sormak yerine nasıl olacak diye sormak şuan için daha mantıklı.

GTA 6’da Bizi Neler Bekliyor?

GTA 6 ne zaman çıkacak veya çıkış tarihi gibi sorular sormak yerine oyun sevenlerin yeni seride ne gibi değişiklikler olabileceği hakkında tahminlerde bulunması daha doğru olacaktır.

1 – Teknolojik Atmosfer

GTA 6 ne zaman çıkacak (2019
GTA 6 ne zaman çıkacak (2023

Oyunda doğa ve şehir ortamı korunacak fakat şehir merkezlerinde dev ekranlar ve şehrin o kalabalık yapısı oyuna dahil edilecek. Çevremizde ileride olacak veya olması planlanan teknolojik gelişmelere yer verildiği gibi görev sisteminde uzay ile ilgili görevler olacak.

2 – Çete Savaşına Devam

GTA 6 Çıkış Tarihi
GTA 6 Çıkış Tarihi

Oyunun vazgeçilmez hikaye konusu çete savaşları gerçekçiliği arttırılarak devam edilecek. Pahalı ve güzel arabalar, evler, villalar, güzel kızlar için mücadeleler vereceğiz. Karakterimizi özelleştireceğimiz ayrıntılar detaylı olacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın