e
sv

GTA Online’a Transform Races Geliyor

1072 Okunma — 15 Ekim 2017 13:32
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amerikan menşeli şirket olan Rockstar, GTA Online için geride bıraktığımız günlerde yapacakları güncelleme ile ilgili bir plan yayımlamışlardı. Bu planın içersin’de en çok göze batanlar’dan bir tanesi kuşkusuz [vurgu color=”#dd3333″]Transform Races[/vurgu] adını taşıyan yeni bir oyun içi rekabeti arttıracak olan bir yarış türünün yakın zamanda oyuna dahil olması.

The Crew 2 oyunundan aşina olduğumuz uzun mesafe yarışlarını, bu kez Los Santos şehrinin sokakları GTA Online sayesinde tanık olacak.  Bu yarış oldukça farklı kulvarlarda olacak gibi ve yalnızca Araba sürüş deneyiminiz’in iyi olması değil Hava ve Deniz taşıtlarındaki hakimiyet ve becerilerinizin’de iyi olması gerekecek.

Oyunda sunulan bir çok araç ile üç aşamalı bir yarışa tabi tutulacaksınız. İlk hedefe vardığımız zaman, oyunun durumuna göre hava aracıyla yarışa devam edip, ikinci hedef ile birlikte deniz aracı ile son hedefe ulaşmanız gerekecek. Ayrıca [vurgu color=”#dd3333″]Warps[/vurgu] adını taşıyan yeni bir kontrol noktası sizleri bekliyor olacak. Yeni eklenecek olan kontrol noktası diğerlerinden oldukça farklı olacak ve yarışı daha kızgın hale getirecek. Dikkatli olmalısınız birden kendinizi haritanın başka bir yerinde bulabilirsiniz.

Transform Races fragmanını izleyerek biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca 17 Ekim 2017 tarihinde PS4, PC ve Xbox One platformlarında GTA Online oyununa sahip kullanıcılar oynaya bilecek.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

GTA Online’a Transform Races Geliyor