GTA San Andreas Nasıl İndirilir? – 2019

GTA San Andreas Nasıl İndirilir? – 2019

GTA San Andreas Nasıl İndirilir yazımızda oyunu Bilgisayar (PC) cihazlarınıza indirip kurma işleminin nasıl gerçekleşeceğini anlatıyoruz. Ayrıca GTA San Andreas hakkında kısa bir inceleme yazısıyla oyun sevenleri tekrar bilgilendireceğiz. 1997 yılından bu günlere kadar süre gelen efsanevi video oyunun unutulmaz serisinin bir oyunu çıktığı yıllardan bugünlere kadar hiç eskimeden oynanmaya devam ediyor.

Bu tip oyunlar yıllar geçtikçe grafik ve oynayış kalitesi eskidiği ve günümüze yetersiz kaldığı için normalde adını unutturur fakat oyuncular GTA San Andreas nasıl indirilir? diye aratıyorlar. Bir oyunun eskimesine rağmen hala oynanması o yapımın efsane olduğunun bir başka kanıtıdır. Oyunun çıktığı yıllarda genellikle oyuncular araba yarışları, strateji veya FPS oyunları oynarlardı. Oyunlar oyunculara sadece belli bir hikaye üzerinden gitmelerine izin veriyorlardı.

Tüm bu tabuları yıkan GTA San Andreas oyununu ilk oynadığımız zaman diğer oyunlar gibi bizi kısıtlamıyor ve gerçek hayatta yapamayacağımız her şeyi yapmamıza izin veriyordu. İstersek görevleri yapıp hikaye üzerinden devam edebilirdik sıkıldığımız zamanlar ise şehirde dolaşır kavga eder, çatışmalara girer veya bir araba çalıp dolaşabiliyorduk. Bu yapım bir yana diğer oyunlar bir yana gibi bir düşünce başlamıştı.

GTA San Andreas Nasıl İndirilir?

GTA San Andreas Nasıl İndirilir yazımızda bulunan linkler sorunsuz ve günceldir. Oyunu tek dosya ile indirip hızlı kurabilirsiniz. Ekstra indirmeniz gereken herhangi bir şey gerekmemektedir.

Rar şifresi: yafes

https://www.youtube.com/watch?v=u_CbHrBbHNQ
GTA San Andreas İndir

GTA San Andreas Hile ve Şifreleri yazımızda oyun içerisinde kullanabileceğiniz tüm kodları bir araya getirdiğimiz yazımız işinize yarayabilir.

GTA San Andreas nasıl indirilir aslında üzerinde çok durulmaması gereken bir konu olduğu için kısaca yazdık. Bu sürümü Windows 10 veya 8 gibi her işletim sisteminde sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.