GTA San Andreas Türkçe Yama Başarısı

GTA San Andreas Türkçe Yama Başarısı

GTA San Andreas oyunu her ne kadar bizim dilimizi desteklemese bile özel hazırlanan Türkçe Yama dosyalarının başarısına değineceğiz.

GTA San Andreas oynarken yönettiğimiz Carl Jahnson isimli karakterimizin annesinin öldüğünü kardeşinden duyunca tasını tarağını toplayarak eski şehri Los Santos’a döner. Dönüş yolunda tanımadığı bir polis yolunu keserek ona annesinin bir başkasının öldürdüğünü söyler.

Bu ve bunun gibi çoğu polis memuru rüşvet karşılığında çetelere göz yumarak onlarla birlikte çalışıyorlar. Oyunun çok başarılı bir hikayesi ve karakterler arası diyalogları var fakat oyunun gerçek sürümünde Türkçe dil desteği olmadığı için hem konuya Fransız kalıyoruz.

GTA San Andreas Türkçe Yama önemi’de tam burada başlıyor. Bu oyunu popüler yapan her ne kadar açık dünya olsa’da bizi oyuna bağlayan ve bir moda sokmayı başaran oyunun hikayesi. Oyunun hikayesini anlamadığımız veya yanlış anladığımız zamanlarda hikaye bölümlerinden hiç bir zevk alamıyoruz.

Hala unutamadığımız, bir türlü eskimeyen ve çocukluğumuzun oyunu olan GTA SA, hayranları tarafından yapılan bu çeviri çok büyük bir başarı olarak görüyorum. Tabi’ki İngilizce ve oyun dosyalarından anlayan bir insan rahatlıkla çeviri yapabilir fakat bu bam başka.

GTA San Andreas Türkçe Yaması için uygulanan çeviri karakterlerin diyalogları ve oyun içi diğer konuşmaların ülkemize uyarlanmış halidir. Bazen bire bir çevirilerde karakterin ne dediğini veya ne demek istediğini tam anlayamıyoruz fakat bunda hem anlıyor hemde eğleniyoruz.

GTA San Andreas Türkçe Yama

GTA San Andreas Türkçe Yama
GTA San Andreas Türkçe Yama

GTA San Andreas Türkçe Yama nasıl indirip kuracağınız ile ilgili bir konu olmadığı için herhangi bir yere yönlendirmiyoruz. İnternet’de popüler olarak yayılan bu bahsettiğim çeviriye uymuyor fakat oyuncuların isteğine göre bunu sizinle paylaşabiliriz.

GTA San Andreas oyununda sizi en çok etkileyen veya en çok güldüğünüz karakter diyaloğunu yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda oyun hakkında sormak istediğiniz her konuda yardımcı olacağız.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.