GTA San Andreas: Unreal Engine 4 İndir 2020

 GTA San Andreas: Unreal Engine 4 İndir 2020
Okunuyor GTA San Andreas: Unreal Engine 4 İndir 2020

GTA San Andreas Unreal Engine 4 İndir ile 2020 yılında tüm grafikleri yenilenen sürümünü PC cihazlarınıza yükleyin. Değişikliklere şimdiden hazır olun. ArcadiaSquad ismindeki 3 GTA SA hayranı Unreal Engine 4 ile geliştirildiği zaman nasıl olacağını gösterdi. Yayınladıkları video’da GTA San Andreas sokakları ve efsaneleşen grafiklerinin 2020 yılına uyarlanmış halini göreceksiniz.

GTA San Andreas her ne kadar en popüler oyunlardan bir tanesi diyemesek’de unutulmaz oyunların başında geliyor. Yeni nesil oyun sevenler dahi bu eskiyen grafikleri ve oynanışa sahip GTA SA oyununu muhakkak oynuyorlar. Oyunun çıkış yaptığı tarihin üzerinden 16 yıl geçse’de hayranların geliştirdiği düzenleme modları ile hala oynayan oyuncular var.

ArcadiaSquad isimli 3 GTA San Andreas hayranı hazırladıkları videoda oyunun Unreal Engine 4 oyun motoru ile güncellenmiş halini tasarlamışlar. Aslında bu tasarım ve oyun sevenlerin videoya olan tepkisi böyle bir yeni düzenlemenin getirilebileceğini düşündürmeye başladı.

GTA San Andreas: Unreal Engine 4 İndir

GTA San Andreas Unreal Engine 4 İndir şu günlerde her oyuncunun istediği bir şey fakat şuanda böyle bir imkanımız ne yazık’ki yok. Paylaşılan video sadece bir video’dan ibaret. GTA San Andras oyununa Unreal Engine 4 oyun motoru ile güncelleme yapılsa nasıl olur? sorusunun cevabını videoda görüyoruz. Çoğu oyun sever 2020 yılında hazırlanan GTA San Andreas: Unreal Engine 4 videosu oyun sanıp İndir seçenekleri arıyorlar.

GTA San Andreas: Unreal Engine 4 İndir
GTA San Andreas: Unreal Engine 4 İndir

Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 2000 / XP
  • İşlemci: 1Ghz Pentium III veya AMD Athlon İşlemci
  • Bellek: 256MB RAM
  • Ekran Kartı: 64MB Video Card (Geforce 3 veya daha iyisi)
  • Sabit Sürücü: 3.6GB boş sabit disk alanı (minimum yükleme)
  • Diğer Gereksinimler: DirectX ve Sony DADC SecuROM dahil olmak üzere yazılım kurulumları gereklidir

GTA San Andreas: Unreal Engine 4 (Video) Fragmanı

GTA San Andreas: Unreal Engine 4


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın