GTA The Trilogy Remastered Sistem Gereksinimleri [2021]

 GTA The Trilogy Remastered Sistem Gereksinimleri [2021]
Okunuyor GTA The Trilogy Remastered Sistem Gereksinimleri [2021]

GTA The Trilogy Remastered Sistem Gereksinimleri araştırması yapanlar için minimum ve önerilen gereksinimleri sizlerle paylaşıyoruz. GTA The Trilogy Remastered Sistem gereksinimleri araştırması yapan oyun seveler için Minimum düzeyde oyunu oynamanızı sağlayacak gereksinimleri sizlere açıklıyoruz. 2021 yılında oyunun en güncel versiyonuna ait bilgileri içermektedir. Bu sayede Steam platformu üzerinden GTA The Trilogy Remastered oyununu satın alıp oynamak istediğinizde oyunu oynayacağınız Bilgisayarınızın çalıştırıp çalıştıramayacağını öğrenebileceksiniz. Günümüzde çıkan çoğu oyunun sistem gereksinimleri oldukça yüksek olduğu için bir oyunun tanıtımına ve görsellerine bakınca nasıl bir sistem istediğini de aşağı yukarı tahmin edebiliyoruz. Fakat gelişen bu oyun sektörü oyuncuların geri kalmaması adına oyun ayarlarını olabildiğince minimuma çekecek düzenlemeleri de oyunculara sunabiliyor. Bu sebeple sistemi iyi olamayan Bilgisayar sahipleri hoşlarına giden ve oynamak istedikleri GTA The Trilogy Remastered gibi bir oyun olunca minimum sistem gereksinimleri şeklinde araştırmalar gerçekleştiriyorlar.

GTA The Trilogy Remastered Sistem Gereksinimleri

Bu ayın ilerleyen saatlerinde Rockstar Games için çok özel bir yıl dönümü kutlanıyor: Grand Theft Auto III’ün ilk çıkışından bu yana 20 yıl geçti – oyuncuları Liberty City’nin genişleyen, üç boyutlu metropolünde yeni ve benzeri görülmemiş bir özgürlük duygusuyla serbest bırakan oyun ve daldırma. Açık dünya türü için yeni bir yol çizmenin yanı sıra Grand Theft Auto III, serideki iki müteakip – ve eşit derecede efsanevi – girişi olan Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft ile birlikte Grand Theft Auto’yu kültürel bir fenomen olarak kurdu. Otomatik: San Andreas .

Son yirmi yılda oyunları destekleyen tüm Grand Theft Auto hayranlarına yürekten teşekkür etmek istiyoruz. Bu oyunlara olan sevginiz ve takdiriniz, Grand Theft Auto serisini her yinelemede ileriye taşımaya yardımcı oldu.

GTA The Trilogy Remastered Sistem Gereksinimleri
GTA The Trilogy Remastered Sistem Gereksinimleri

Yaklaşan yıl dönümünün şerefine bugün, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition for PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S’de üç oyunun da bu yıl içinde mevcut nesil platformlara geleceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. , Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de Rockstar Games Launcher. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, üç oyun için grafik iyileştirmeler ve modern oyun geliştirmeleri dahil olmak üzere kapsamlı yükseltmeler sunarken, orijinallerin klasik görünümünü ve hissini korumaya devam edecek. Önümüzdeki haftalarda bu çığır açan oyunlar hakkında daha fazlasını paylaşacağımız için çok heyecanlıyız – bizi izlemeye devam edin!

Lansmana hazırlanmak için klasik oyunların mevcut sürümlerini önümüzdeki hafta dijital perakendecilerden kaldırmaya başlayacağız. Daha fazla bilgi için lütfen Rockstar Games Desteğini ziyaret edin . Buna ek olarak, GTA: Trilogy – Kesin Baskı 2022 yılının ilk yarısında iOS ve Android’e geliyor olacak

GTAIII için 20. yıldönümü kutlamaları kapsamında, Artı, özel dişli bir cavalcade için göz içinde toplamak Grand, Hatıra kıyafetleri ve canlı görünümler de dahil olmak üzere bu Sonbaharda yapılacak etkinlikler boyunca Theft Auto Online .

Bu tanıtımı duyan oyun severlerin ilk akıllarını kurcalayan ve cevap aradıkları soru ise “GTA The Trilogy Remastered Sistem Gereksinimleri Nelerdir?” sorusu oldu. Fakat ülkemizdeki kur farkının donanımlara etkileri herkesin malumudur. Bu yüzden oyun severlerin sayısı yüksek olsa dahi günümüz oyunları çalıştıracak donanımlara sahip bilgisayarlar herkeste bulunmuyor. Bu sebeple sizlerin daha da merak ettiği Minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgiyi vereceğiz.

Minimum Gereksinimleri:

 • İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft® Windows® 2000/XP
 • İşlemci: 1Ghz Pentium III veya AMD Athlon İşlemci
 • Hafıza: 256MB RAM
 • Grafikler: 64MB Ekran Kartı (Geforce 3 veya daha iyisi)
 • Sabit Disk: 3,6 GB boş sabit disk alanı (minimum kurulum)
 • Diğer gereklilikler: DirectX ve Sony DADC SecuROM dahil olmak üzere gerekli yazılım kurulumları
 • İş Ortağı Gereksinimleri: Lütfen bu yazılımı satın almadan önce bu sitenin hizmet şartlarını kontrol edin.

Önerilen Gereksinimleri:

 • İşlemci: Intel Pentium 4 veya AMD Athlon XP İşlemci
 • Hafıza: 384MB RAM (ne kadar çok o kadar iyi!)
 • Grafikler: 128MB (veya daha büyük) Ekran Kartı (Geforce 6 Serisi Önerilen)
 • Sabit Disk: 4,7 GB boş sabit disk alanı (tam kurulum)
 • Ses kartı: DirectX 9 uyumlu Ses Kartı (Sound Blaster Auidgy 2 Önerilen)


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
15 okunma
okunma4792
0 yorum