GTA Türk Para Hilesi (2020)

 GTA Türk Para Hilesi (2020)
Okunuyor GTA Türk Para Hilesi (2020)

GTA Türk Para Hilesi ile oyun içerisinde yapa bileceğiniz tüm hileler hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Böylelikle oyun içerisinde kendi başınıza oynadığınız açık dünya haritasında oyunun izin verdiği hile kodlarını dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. GTA Türk Hile yapmak isteyen oyuncular için daha önce tüm kodları bir başlık altında detaylıca paylaşmıştık.

Oyun içerisinde dilediğinizce kullanabileceğiniz her hile hakkında sizleri burada güncel şekilde bilgilendirmeye çalışacağız. Sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Ayrıca bulmak istediğiniz tüm hileleri bir arada yazdığımız konumuza göz gezdirin.

GTA Türk Para Hilesi

GTA Türk Para Hilesi olarak anlattığımız bu yöntemle birlikte oyun içerisinde dilediğiniz kadar paraya sahip olabileceksiniz.

Hileye ilk olarak Tank şifresi yazarak başlıyoruz. Şifremiz “PANZER” Tankımız indikten sonra içerisine binip Caps Lock tuşu ile görevi alıyoruz. Görev alındıktan sonra Tanktan inip biraz uzaklaşmaya başlayın. Çok uzaklaşmayın çünkü hile şifresi ile tankı patlatmamız gerekecek fakat ölmemeye çalışın. BİGBANG şifresini yazdığımızda Tank patlamış olacak ve milyon dolarlar hesabınıza yatmaya başlayacak.

GTA Türk Para Hileleri yukarıdaki anlattıklarımızı yaparak olabiliyor. Diğer türlü işletmeleri satın alarak, görev ve hırsızlık yaparak oyun içerisinde kazanabilirsiniz.

Ayrıca bu kod ile para kazanırsınız: IFIWEREARICHMAN

Yukarıdaki yöntemi daha önceki konularımızda sizlere anlatmıştık.

GTA Türk Hile

GTA Türk Hile konumuza göz gezdirerek oyunda işinize yarayacak tüm hile kodlarını bir arada göreceksiniz. Oyun içerisinde bilinen ve bilinmeyen bütün şifreleri barındırmaktadır. Eğer özel olarak aradığınız ve istediğiniz bir hile varsa bize yorum olarak istekte bulunabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın