GTA Vice City Para Hilesi Kodu ve Şifresi

 GTA Vice City Para Hilesi Kodu ve Şifresi
Okunuyor GTA Vice City Para Hilesi Kodu ve Şifresi

GTA Vice City oyununda Para Hilesi yapmak için size lazım olan kodu ve şifresi ile nasıl yapacağınızı anlattığımız kısa bir rehber yazısı oluşturduk. Daha detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

GTA Vice City üzerinden yıllar geçmesine rağmen hiç bir oyuncunun unutamadığı serinin efsaneleşen oyunlarından bir tanesi. Oyunun yükselişi ve popülerlik kazanmasının sebepleri bu oyunda gizli. Oyun içerisinde satılan mekanları ve eşyaları satın alabilmek için oyun içerisinde oldukça fazla paraya ihtiyaç duyuyoruz.

Kısa süreliğine kafa dağıtmak ve zaman geçirmek için girilen oyunlarda kullanılmak istenen para hilesi daha hızlı zevk almak adına oyuncuların girdiği bir arayıştır.

GTA Vice City Para Hilesi yaparak oyunda karakterinizin üzerine bir çok dükkan, eşya alabilir ve farklı eğlenceler yaratacak şeyler yapabilirsiniz. İstediğiniz silahlar, kıyafetler ve kızlar ile oyunun tadını çıkartacaksınız.

GTA Vice City Para Hilesi

GTA Vice City Para Hilesi
GTA Vice City Para Hilesi

GTA Vice City Para Hilesi kodu ve şifresi olmak üzere çeşitli yollar mevcut, fakat en kolay yöntemle en çok parayı nasıl kazanacaksınız size onu anlatacağız.

GTA Vice City Para Hilesi Kodu veya şifresi oyunda ne yazık’ki bulunmuyor bunun için oyun dosyalarına ekleyebileceğiniz farklı dosyalar indirebilirsiniz. Böylelikle oyuna başladığınızda paranızın sınırsız olduğunu göreceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın