Güldür Güldür Show Nureddin Nebati Skeci İzle (2022)

 Güldür Güldür Show Nureddin Nebati Skeci İzle (2022)
Okunuyor Güldür Güldür Show Nureddin Nebati Skeci İzle (2022)

Güldür Güldür Show Nureddin Nebati Skeci İzle ile dizinin 12 bölümünü de nasıl izleyebileceğinize dair detayları buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Nureddin Nebati Skeci İzle olarak izleme fırsatını buradan sorunsuz bir şekilde yakalayabilirsiniz. Güldür Güldür Show dizisinden sonra ona en büyük rakip olacağı söylenen Kore yapımı Güldür Güldür Show ülkemizde de çok ses getirmeyi başladı. İnsanlar Güldür Güldür Show İzle ile ilgili aramalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Kafalarındaki soru işaretlerini gidermek ve diziyi nasıl izleyebileceğinizi anlatmak amacıyla bu içerik hazırlanmıştır.

Güldür Güldür Show Nureddin Nebati Skeci İzle

Apple TV+ da yayınlanacak olan Güldür Güldür Show Nureddin Nebati Skeci İzle için illegal siteleri önermiyoruz. Dizinin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlardan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Amacımız diziyi izlemek isteyen seyircilere gerçek kuruluşlara yönlendirmek. Netflix, BluTV gibi platformlarda dizi şuanda yer almamaktadır. Apple TV+ tarafından çekilen bir dizi olduğu biliniyor.

Güldür Güldür Show Nureddin Nebati Skeci İzle
Güldür Güldür Show Nureddin Nebati Skeci İzle

Bunu Güldür Güldür’ün yapımcılarından da teyit edebilirsiniz, bu program içinde siyasi skeçler olmasından da rahatsızlık duymadık. Tam aksine, siyasi hicivin unutulduğu bir ülkede bu geleneğin sürmesini istedik. Bugüne kadar da bir tekine bile dokunmadık. Bir tekini bile çıkarmadık. Sizin de tanıdıklarınız arayıp sorabilirsiniz. Bu kez de aynen öyle oldu. Ancak tanıtımı yayınladığımız skeç bu hafta yayınlanmadı. Doğru. Ama bu sansürden değil. Güldür Güldür Show Nureddin Nebati Skeci İzle ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Tek nedeni bayram haftası olması. Bayram haftası olduğu için ratingler genel olarak düşüktü ve biz de iyi bir skeci ratinglerin ve buna bağlı olarak reklam gelirlerinin daha yüksek olacağı önümüzdeki hafta yayınlanmasını doğru bulduk. Bugüne kadar çok da ağır eleştiri içeren skeçleri yayınlamış bir kanal olarak, adı geçen bakanın bile güleceği kadar komik olan bir skeci yayınlamamak aklımızdan bile geçmedi.

Eğer böyle bir şeyden çekinse idik, siyasi skeç baştan istemez, bu skecin de bu kadar uzun bir tanıtımını yayınlamazdık. Hem bu kadar geniş bir tanıtım yapıp hem de sansür uygulayacak kadar da şuursuz değiliz.”


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın