Günümüzdeki En iyi Oyun Telefonları Listesi

Günümüzdeki En iyi Oyun Telefonları Listesi

En iyi oyun telefonları günümüzde hangi markanın hangi modelleri olduğunu biliyor musunuz. 2019 yılında marka ve model çeşitliliğinden dolayı mobil oyunlar için en iyi oyun telefonları seçerek bulmak gerekiyor.

ABD bazı ülkelere yaptırım uygulamalar adına ülkemizde yaygın satılan bir çok telefon üreticisi ve geliştiricisi şirketlerine Google özelliklerini yasaklayarak bir ders vermeye çalışıyor. Adını duymadığımız veya sıklıkla duyduğumuz çoğu mobil cihazın aslında oyunlar için çok uygun olduğunu öğreneceksiniz. Bu yazımızda en iyi oyun telefonları için bir liste oluşturduk.

En İyi Oyun Telefonları (2019)

En İyi Oyun Telefonları listemizde 2019 ve 2020 yıllarında çıkan yeni nesil oyunları kaldırabilecek tüm mobil cihazlara yer verildi. Fiyat performans göz önüne alınarak hazırlanan bu listedeki cihazlar ile her oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Bizim listede yer vermediğimiz fakat sizin en iyi oyun telefonları listesinde görmek istediğiniz cihazları yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

Xiaomi Black Shark

En İyi Oyun Telefonları Xiaomi Black Shark
En İyi Oyun Telefonları Xiaomi Black Shark

En iyi oyun telefonları listemizde yer alan Xiaomi Black Shark cihazını tasarlayanlar bu oyunu oyunlarda iyi bir performans göstermesi için özel bir çalışma yapmış. Oyunu çoğunlukla mobil oyun tutkunlarının tercih etmesindeki en büyük etkenler arasında sıvı soğutma gibi özelliklerinin bulunması. Bu cihazı en iyi oyun telefonu yapan özellikleri arasında tek bir dokunuşla cihazı hızlandıra bileceğiniz bir butonun yer alması.

Ekran Boyutu:5.99 inç
Çözünürlük:2160 x 1080
CPU:Snapdragon 845
RAM:6 ve 8 GB
Depolama:64 ve 128 GB
Batarya: 4000 mAh
Arka Kamera:20 MP
Ön Kamera:20 MP

OnePlus 6T

En İyi Oyun Telefonları OnePlus 6T
En İyi Oyun Telefonları OnePlus 6T

En iyi oyun telefonları listesinde yer alan cihazlarını seçerken fiyatının uygun olması ve performansının yüksek olmasına baktığımız için OnePlus 6T listede yerini almaya hak kazandı. Günümüzde ve ülkemizde akıllı cihazların satış ücretlerinin fazla yüksek olmasından dolayı böyle telefonlar tercih etmek hem bütçenizi zorlamaz hemde sizi en iyi oyun telefonu sahibi yapar.

Liste her hafta yeni 2 telefon ile devam edecek.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.