e
sv

H1Z1 King of the Kill Taktikleri / İlk 10 Garantili

1082 Okunma — 03 Aralık 2017 10:59
H1Z1 King of the Kill
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sizlere [vurgu color=”#5cd606″]H1Z1 King of the Kill[/vurgu] yani H1Z1 KotK oyunu hakkında ilk 10 ‘a girebilmenizi kolaylaştıracak 10 taktik sunuyoruz. Bu taktikler sayesinde ilk sıralara daha kolay girebileceksiniz. Daha farklı oyun taktikleriniz var ise yorum bölümünden diğer kullanıcılarımız ile paylaşabilirsiniz. İyi oyunlar

 

 

H1Z1 King of the Kill

[infobox color=”#dd3333″]H1Z1 King of the Kill Taktikleri[/infobox] [infobox color=”#000000″]

1-) Girdiğiniz Gibi A1 Alanında ayakkabılardan kurtulun eldiven şapka bandana shread’liyip 1 tane bandaj elde edin varsa skinlerinizi takın ve oyunun başlamasını bekleyin.
2-) Oyununuz şehir gibi dolu alanlarda iyi fps alıyorsa oraları tercih edin ama en ucra yerleri lootlayın bu kadar iyi fps alamıyorsanız veya geç bağlandıysanız daha çok etraftaki kamplara tek tük evlere yönelin.
3-) Elinize gelen ilk silahı alın ne olur ne olmaz birisi gelir sıkar vs. kendinizi korumanız adına bir silah alın ve lootlanmaya başlayın
4-) İlk olarak AR15 – AK47 Gibi silahlara yönelin çok fazla yakından savaşmıyorsanız pompalı tercih etmeyin şahsen kendim kullanmıyorum.
5-) Çanta Kask vs. bunlara önem vermeyi unutmayın yanınıza yedek 1 adet motorcu kaskı alın kaskınız kırılır ise kullanın. Tan military backpack bulmaya çalışın.
6-) Savaşa fazla katılmayın uzaktan izleyin ölen adamı lootlamaya gidenlere sıkın.
7-) Yüksek yerlerde bulunmaya çalısın her zaman üstteki kişi daha avantajlıdır.
😎 Air Droplara yallah diyip gitmiyoruz. Bekliyoruz adamlar airdrop’a gelirse önce onlara sıkıyoruz sonra lootları alıp hemen oradan uzaklaşıyoruz, veya airdropun yanına biryere pusup gelenlere sıkabilirsiniz.
9-) Buraya kadar herşey tamam Toxic gaz yavaşça heryere yayıldı artık mapin neredeyse tamamı yeşil ve gaz geliyor. Eğer arabanız varsa gazın durduğu bölgenin Kenarlarında Pusun gazın içinden gelenlere ateş açın.
10-) Artık Sizde H1Z1 KotK’da bu rehber sayesinde daha rahat bir şekilde ilk 10 sıralamasına girip paketler vb. eşyalar kazanabilirsiniz. Rehberi okuduğunuz için teşekkürler.
Not : Render Distance Ayarını oldukça yüksek tutmalısınız.

 

 

 

[/infobox]

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

H1Z1 King of the Kill Taktikleri / İlk 10 Garantili