e
sv

Half-Life: Alyx İndir (2020) Bilgileri

1237 Okunma — 03 Mart 2020 10:58
Half-Life: Alyx İndir (2020)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Half-Life-: Alyx İndir hakkında bilgileri merak edenler için 2020 yılına özel güncel yerli ve yabancı kaynaklardan araştırarak sizlere sunacağız. Oyunu VR cihazlarınıza indirmek için yapmanız gerekenler ve bu konuda merak ettiğiniz tüm diğer soruların cevaplarını’da bulacaksınız.

Valve uzun süredir üzerinde çalıştığı Half-Life: Alyx oyununu VR Cihazlarda oynayabileceksiniz. Yayınlanan oynanış videolarını izleyen oyuncular böyle bir deneyim yaşamak için sabırsızlanıyorlar. VR Cihazlara özel tasarlanması o platformda hem büyük bir etki yaratacak hemde hikaye ve işleyiş oyuncuları çok etkileyecek.

Half-Life: Alyx İndir ile ilgili oyuncular çok sayıda aramalar yapıyorlar. Oyun henüz resmi olarak çıkmadığı için oyun satın alma platformlarında böyle bir işlem gerçekleşemiyor. Çıkış Tarihi açıklanan oyunun yayınlanma zamanı geldiğinde oyunu satın alıp indirebileceksiniz.

Half-Life: Alyx İndir

Half-Life: Alyx İndir
Half-Life: Alyx İndir

Half-Life: Alyx İndir için beklemeniz gereken tarih 23 Mart, oyun bu tarihte Steam üzerinden satın alarak indirebilirsiniz. Half-Life 3 geliştirildi haberleri duyurulduğunda böylesine bir yapımı kimse beklemiyordu.

Half-Life: Alyx Yeni Görüntüleri Yayınlandı haberiyle oyunun nasıl olacağını ve atmosferini en net haliyle ilk kez görüldüğünü bu haberle sizlere duyurmuştuk.

VR yani sanal gerçeklik ekipmanları ile oynanabilecek olan oyunu oynayan oyuncular grafikleri, işleyişi ve hassasiyetleri ile adeta büyülenecek. Half-Life: Alyx İndir işlemini gerçekleşmeden önce oyunun sanal gerçeklik ekipmanları ile oynanacağını unutmayın.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Half-Life: Alyx İndir (2020) Bilgileri