Hamit Duras İnstagram Hesabı (2023)

 Hamit Duras İnstagram Hesabı (2023)
Okunuyor Hamit Duras İnstagram Hesabı (2023)

Hamit Duras İnstagram Hesabı dün “Türkiye Tek Yürek Ortak Yayın” sırasında 50 Milyar TL yardımıyla dikkatleri üzerine çekti. Lakin yayının ilerleyen sıralarında yardımın miktarının bir yanlış telaffuz edildiği anlaşıldı. Ortak Yayın sırasında 50 Milyar TL’yi 50 Milyon TL olarak düzelttiler lakin daha sonrasında aslında 50 Bin TL bir yardım olduğu anlaşıldı. İlk yapılan yanlış telaffuzun ardından halkımız Hamit Duras ile ilgili araştırmalar yapmaya başladılar. Yeni Çamoluk Otomotiv adına gerçekleştirilen 50 Bin TL bağış miktarını eski para birimiyle dile getirilince 50 Milyar TL olarak algılandı. Daha sonrasında hakkında haber siteleri hemen içerikler üretmeye başladı. En doğru bilgiye İnstagram üzerinden bizzat yapılan paylaşımlarla ulaşılabileceğini bilenler ve bizzat ilk kişiden bilgi almak isteyenler de sosyal medya hesaplarını araştırmaya başladılar. Hamit Duras İnstagram adresiyle ilgili bir bilginin yer alamaması üzerine bizde sizlere bu içeriği oluşturduk.

Hamit Duras İnstagram Hesabı Nedir?

Hamit Duras İnstagram Hesabı aşağıda sizlerle paylaşılan buton üzerinden gidebilirsiniz, şahsi hesabından yapılacak açıklamaları da buradan görmeniz mümkün olacaktır. Öncelikle belirtmek isteriz ki yardımın büyüğü veya küçüğü yoktur. 50 Bin TL bağışın 50 Milyar olarak söylenmesi halk arasındaki kullanım şeklinden ötürüdür. Olayda herhangi bir art niyet veya reklam olduğunu düşünmüyoruz. Sizler de İnstagram adresi üzerinden yorum yaparken veya mesaj atarken bunu dikkate alarak daha güzel üslup çerçevesinde olayı değerlendirmenizi rica ediyoruz.

Hamit Duras İnstagram Hesabı (2023)
Hamit Duras İnstagram Hesabı (2023)

Haber sitelerinde ve bazı platformlar da bu durumla çok dalga geçilmeye başlandı. Yardım için olan bir yayında yardım yapan birileriyle böylesine üslupta konuşmak hem size hem de önemli bir göreve nail olan bu programa yakışmamaktadır. Hala zor durumlardan geçtiğimizin bilincinde olmakta fayda var. Halkı olumsuz etkileyecek veya diğer küçük bağış yapanları caydıracak bu tavırları tasvir etmiyoruz. Hamit Duras İnstagram Hesabı paylaşılırken sadece Habercilik göz önüne alınarak içerik oluşturulmuştur. Yaptığımız yorumlar şahsidir ve bir çok kişinin düşüncelerini kapsamaktadır. Belki de sizin de düşüncelerinizi tekrar gözden geçirmenizi sağlamak adına yazımızın içerisine bu görüşleri de eklemek istedik. Konuyla ilgili yorumlarınızı aşağıda bekliyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın