Harbor Valorant Nereli? (Memleketi)

 Harbor Valorant Nereli? (Memleketi)
Okunuyor Harbor Valorant Nereli? (Memleketi)

Harbor Valorant Nereli? (Memleketi) sorusunun cevabını merak edenler için tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu içeriği hazırladık. Hem sorunuzun en net cevabını bu sayede alabileceksiniz, hem de soruyla ilgili başka merak ettiğiniz sorularınızın da cevabını öğreneceksiniz. Türkiye de popüler olan ve cevabı haber sitelerince bir türlü açıklanamayan soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Serbest bırakılmadan önce eskiden “Büyücü” olarak bilinen Harbour, bir su büken Ajandır ve yetenekleri, bölgeleri kontrol ederek ve takım arkadaşlarına iradesiyle kontrol edebileceği devasa su dalgalarıyla koruma sağlayarak çalışır. Piyasaya sürülen diğer tüm Ajanlar gibi, Harbour da oyunların ivmesini hızla değiştirebilen çok güçlü bir karakterdir. Onun bilgisini, yetenek setini ve bu yeni Ajan’ı nasıl oynayacağımızı daha derinlemesine inceleyelim.

Amacımız Harbor Valorant Nereli? (Memleketi) gibi merak ettiğiniz sorularınıza en açık şekilde cevap sunabilmek. Aynı zamanda sorduğunuz sorularınızdan doğacak farklı sorularınızı da cevaplayarak konuyla ilgili en detaylı ve en geniş bilgileri sunma amacındayız. Eğer aşağı da merak ettiğiniz sorunuza cevap bulamadıysanız yorum olarak da yazabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza anında en doğru cevabı bulabilirsiniz.

Harbor Valorant Nereli? (Memleketi)

Harbor Valorant Nereli? (Memleketi) için verilen cevaplar yerli ve yabancı haber sitelerinin sunduğu esas bilgileri içermektedir. Tabi ki herhangi bir yasa dışı durum söz konusu olmadan içerikler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak cevapları yenilemeye de devam edeceğiz. Yani bugün merak ettiğiniz Harbor Valorant Nereli? (Memleketi) sorusu ilerleyen günler de farklı sebeplerden dolayı tekrar sorulabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu soru sorulduğunda biz cevabını bugün verdiğimiz için doğruyu yansıtmama ihtimali olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu tür sorularınızın cevaplarını her gün güncelleme kararı aldık. Böylelikle Harbor Valorant Nereli? (Memleketi) sorusuna en doğru cevabı şuanda almış bulunuyorsunuz.

Harbor Valorant Nereli? (Memleketi)
Harbor Valorant Nereli? (Memleketi)

Hindistan’ın Mumbai sahilinden gelen Varun Batra, suyu kendi isteğine göre toplamasına ve manipüle etmesine izin veren gizemli bir eser parçası kullanan eski bir görev gücü Ajanıdır. Arka planı, VALORANT evreninde var olan REALM adlı bir organizasyon için çalıştığını iddia ediyor. REALM, karaborsadan değerli kalıntıları ve eserleri bulup kurtarmak ve bunları gerçek sahiplerine iade etmekle görevlidir. Batra, terbiyeli ve yine de korkunç bir savaşçı olarak iyi bir üne sahipti. Suçla mücadelede yıllarca verdiği hizmet ve davaya olan bağlılığı nedeniyle bir kahraman ve efsane olarak tanındı.

Başlangıç ​​hikayesi, önceki sezon boyunca The Range’de alay edildi ve oyun içi ima edildi. O ve ekibi, Mumbai’deki bir eseri kurtarmak için gönderildi. Ancak kalıntı, daha önce deneyimledikleri her şeyden farklıydı. Batra sonunda onu bulduğunda, ona çekerek ve ellerine bağladığında çalışmaya başladı. Bu noktada, Kaptan Greaves (ekip lideri) kendisini bir hain ve REALM içinde faaliyet gösteren haydut bir hareketin parçası olarak ortaya çıkardı.

Greaves, Batra’yı silah zoruyla tutarken kalıntıyı çalmakla tehdit etti ve kahraman bırakmayı reddettiğinde, Kaptan, eseri cesedinden almak isteyen ona ateş etti.

Artefakt aniden kendini açarak Batra ve Greaves’i koruyucu bir su bariyeriyle ayırdı. Kalkan kaybolduğunda Batra çoktan kaçmış ve Greaves’i yalnız bırakmıştı.

Greaves, Batra’yı sahte bir şekilde eseri çalmak ve onu öldürmeye çalışmakla suçladı ve kendisini korumak için doğrudan onu öldürme talimatıyla Batra’nın ardından askeri birlikleri gönderdi. Bu, Batra’yı Güney Asya’dan kaçmaya zorladı. Greaves, eylemlerini haklı çıkarmak için bu uydurulmuş senaryoyu ve ordudaki konumunu kullandı.

Artık eserin yetenekleriyle donatılmış Batra, REALM’in onu öldürmek için gönderdiği paralı askerleri püskürtebilirdi. Kendini savunmak ve düşmanlarını savuşturmak için su duvarları ve kalkanlar kullanabilirdi.

Tüm bunlar olurken, VALORANT Protokolü’nün Brimstone’u da diğer Ajanlar Cypher , Astra, Fade ve Sova’nın yardımıyla ona yardım etmek ve onu VALORANT Protokolüne almak için Batra’yı arıyordu. REALM tarafından iki aydan fazla takip edildikten sonra VALORANT Protocol, Batra ile temas kurdu. Çıkarmaya razı oldu ve grup tarafından alındı, bu da REALM’in insan avından kalıcı olarak kurtulmasını sağladı.

Batra, VALORANT Protokolüne katıldı, yirmi birinci Ajan olarak “Liman” kod adını aldı ve şimdi eskisinden farklı bir dövüşte yeni bir amacı var. Protokol, Omega’dan gelen düşmanları tarafından olası kullanımları hakkında spekülasyon yaparak, eserinin köklerini ve yeteneklerini araştırır.

Ama Harbor’ın yetenekleri nelerdir ve nasıl çalışırlar? Yetenek setini parçalayalım.

Harbor Valorant Nereli? (Memleketi) sorusunu cevapladık, eğer sorunun yeni cevabı bulunursa onu da buradan sizlerle paylaşacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın