Harry Potter: Hogwarts Mystery Android Geliyor

Harry Potter: Hogwarts Mystery Android Geliyor

[infobox color=”#000000″]Harry Potter sevenler için Hogwarts Mystery Android ön kayıtları başladı. Oyunun çıkış tarihi ve oyunun incelemesi gibi [vurgu color=”#dd3333″]güncel haberler[/vurgu] buradan paylaşılacaktır.[/infobox]

Oyunun fragmanları benzer yapımlara taş çıkartacak bir oyunun geldiğinin habercisi oldu. Tutan film ve dizilerin mobil oyunlarının yapılması bu aralar en popüler şeylerden bir tanesi fakat bu yapımlar film veya diziler kadar başarılı olamıyorlar.

Eğer filmi seviyorsanız ve Android işletim sistemli bir akıllı telefonunuz varsa ön kayıt yaptırdıktan sonra eğer seçilirseniz herkes’den önce deneme şansı yakalayabilirsiniz. Fragmanlarından ve yazılan haberlerden görüp duyduğumuza göre oldukça eğlenceli bir yapım bizi bekliyor.

Her oyuncu kendi filminin başrol oyuncusu olacak. Kendi karakterinizi tasarlayıp bu büyülü dünyaya adım attığınızdan itibaren sizleri çok farklı serüvenler bekliyor olacak. Çeşitli büyüler öğrenmek için derslere katılıp RPG benzeri ögeler yardımı ile gelişmeye başlıyorsunuz.

Bu oyunda filme nazaran okulunuzu büyü şapka değil siz seçeceksiniz.

Harry Potter: Hogwarts Mystery Okulları

Gryffindor
Slytherin
Ravenclaw
Hufflepuff

[button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tinyco.potter” target=”_blank” size=”btn-large” color=”#dd3333″]Ön Kayıt Yaptır[/button]

 

2
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.