Hay Day “Bedava” Oyun Hediye Kodları – 2023

 Hay Day “Bedava” Oyun Hediye Kodları – 2023
Okunuyor Hay Day “Bedava” Oyun Hediye Kodları – 2023

Hay Day oyuncuları oyun içerisinde altın ve değerli eşyaları kazanmak istediklerinde bedava oyun kodlarından yararlanmak isteyebiliyorlar. Bizde sizler için 2023 yılında kullanabileceğiniz tüm hediye kodlarını bir liste haline getirdik. Aşağıda bir birinden farklı bulabileceğiniz kodları kullanarak oyun içerisindeki hesaplarınızı normal oyunculardan 4 kat daha hızlı bir şekilde geliştirebileceksiniz. Kazanacağınız ücretsiz altınlar sayesinde oyunda hesabınızı geliştirebileceğiniz gibi ayrıca diğer görevlerde ve hesap gelişiminizde önemli olan testere gibi bir çok farklı öğeyi de bu hediye kodları sayesinde kazanabileceksiniz.

2023 yılı boyunca her ay güncel olarak sizlerle paylaşılan hediye kodlarını güncel tutmaya özen göstereceğiz. Hay day hesaplarınızda herhangi bir hile veya program kullanmadan sadece kodların sayesinde nasıl binlerce altına sahip olabileceğinizi öğreneceksiniz. Aynı zamanda hesaplarınızın gelişimi için önemli olan diğer bir çok öğenin de bedava sahibi olmanızı sağlayacak bu kodlarla ilgili nasıl kullanılır? gibi merak edilen sorularınızı da cevapladık.

Hay Day “Bedava” Oyun Hediye Kodları Listesi – 2023

Hay Day oyuncularının en sevecekleri içerikle karşınızdayız. Oyunda gireceğiniz bu kodlar sayesinde 2023 yılı içerisinde oyuna herhangi bir para yatırmanıza gerek kalmayacak. Zaten ücretli olarak satılan altınları tamamen bedava bir şekilde kazanmanızı sağlayacak olan hediyeleri hesaplarınıza tanımlayabilmeniz adına sizlere güncel kodların olduğu listeyi paylaştık. Hay Day, Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler bir mobil çiftlik simülasyon oyunudur. Oyuncular, bir çiftlik yöneticisi olarak hayvanları besleyip, tarlaları ekip biçip ürünleri hasat ederek, ürünleri işleyerek para kazanırlar. Oyuncular, para kazandıkça çiftliklerini geliştirebilir, yeni binalar ve araçlar satın alabilir ve oyunun ilerleyen bölümlerinde daha fazla ürün yetiştirebilirler. Hay day kodları için arayışta bulunuyorsanız artık durabilirsiniz. Aşağıda verilen güncel kodlar sadece ülkemizdeki oyuncular değil, hizmet verdiği her diğer sunucudaki oyuncular için paylaşılan tüm hediye kodlarını kapsamaktadır.

Hay Day "Bedava" Oyun Hediye Kodları Listesi - 2023
Hay Day “Bedava” Oyun Hediye Kodları Listesi – 2023

mWtX4xH1
xZpY2kF9
dEwC8nU4
sBcV6qR2
gHtD1pA5
rSfL7dK9
yGzJ3vT0
iNpA9qM7
uYcZ5hS3
qBtV4kE7
sHwK6tL9
rMxV8zT6
pJkW9fR4
nGcT3vU8
tEjX5bZ0
aBhF6rP2
zLmD1wN3
oQpS2yK6
uTcJ7wV1
vKzH8tE5

Hay day için yukarıda paylaşılan hediye kodları sadece bunlarla sınırlı değildir. Her ay resmi olarak oyun taradından paylaşılmaya devam edilecek diğer farklı kodlarla ilgili bilgileri de sizlere sunacağız. Daha önceki aylarda paylaşılan hediye kodlarından yararlanmayan oyuncular aşağıdaki diğer kodları da deneyebilirler. Hay Day, oyuncuların gerçek dünyadaki bir çiftlikte yapacakları işleri simüle eder. Herhangi bir güncelleme veya etkinlik sırasında hediye kodları paylaşılmaya devam edildikçe liste de güncellenecektir. Bu sayede Hay day oyununda herhangi bir şekilde bedava olarak hediye kodlarından yararlanmak istediğinizde bulabileceğiniz en güncel ve geniş listeyi burada göreceksiniz.

Hay Day Hediye Kodları Olarak Diğer Paylaşılan Kodlar;

Hay Day Hediye Kodları Olarak Diğer Paylaşılan Kodlar;
Hay Day Hediye Kodları Olarak Diğer Paylaşılan Kodlar;

Bilindiği gibi Hay Day oyunu sadece ülkemizde oynanan popüler bir oyun değildir. Aynı zamanda dünyada da bir çok oyuncusu bulunan popüler bir oyun olmasından kaynaklı yurt dışı sunucularında da bir çok farklı etkinlik düzenlenmekte. Bu etkinliklerde yabancı oyuncular için paylaşılan hediye kodlarını da listeledik. Oyuncular, hayvanları besleyip sağarak süt, yumurta ve diğer ürünleri elde edebilirler. Ayrıca, tarlalara ekip biçip, ürünleri toplayarak ve işleyerek para kazanabilirler. Oyun, gerçek zamanlı bir sistemle çalışır, bu nedenle oyuncular belirli bir zaman diliminde belirli görevleri tamamlamalıdır. Yabancı diğer sunucular için paylaşılan Hay day hediye kodları;

oJzR8Yh
lS3vFjN
eG6dXcU
rK7xZbD
uW5pVnA
tM2bQhL
jD4yCfH
zP9kN8v
uR5fLqB
wF1aT8m
iH6yJpV
xS2tK7r
cB8vQ5m
aL3dZ9t
nG7fM5j

Hay Day Kodları
Hay Day Kodları

Türkiye ve diğer sunucuları için herhangi bir güncel hediye kodu paylaşıldığı taktirde sizlere sunmaya devam edeceğiz. 2023 yılı içerisinde Altın ve testere gibi tüm önemli öğeleri ücretsiz kazanabileceğiniz kodların listesi burada olacak. Hay Day, sunduğu eğlenceli oynanış, renkli grafikler ve arkadaşlarla oynama imkanı nedeniyle popüler bir mobil oyun haline gelmiştir. Oyuncular, oyun içi arkadaşlarını davet ederek birbirlerine yardım edebilir, ticaret yapabilir ve birlikte oynayabilirler. Hay Day, ücretsiz olarak indirilebilir ve oyun içi satın alımlar sunar.

Hay Day Kodları 2023
Hay Day Kodları 2023


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL